Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cum cobor masina mai jos
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
Dany1995
Salut! Am o nelamurire in legatura cu un lucru, vreau sa las masina mai jos si nu prea ma pricep la acest lucru am vb cu un mecanic si mi.a sugerat ca pe fata sa pun brat cu minus in locul la cel pe care il am acm cel cu plus.As vrea sa imi spuneti cine stie daca se poate face acest lucru si care este diferenta intre cel cu plus si cel cu minus.
Multumesc! smile.gif
bucatzel
Problema tehnica fiind?

Se muta la imbunatatiri.
Dupa care se inchide, sunt destule topicuri care trateaza problemele astea, iti urez spor la cautat, nu la deschis topicuri noi aiurea.
IRONICK
QUOTE(Dany1995 @ 11 Mar 2015, 22:37)
Salut! Am o nelamurire in legatura cu un lucru, vreau sa las masina mai jos si nu prea ma pricep la acest lucru am vb cu un mecanic si mi.a sugerat ca pe fata sa pun brat cu minus in locul la cel pe care il am acm cel cu plus.As vrea sa imi spuneti cine stie daca se poate face acest lucru si care este diferenta intre cel cu plus si cel cu minus.
Multumesc! smile.gif
*


daca mergi cu presiunea in cauciucuri mai mica, nu coboara masina mai jos?
Dany1995
Coboara dar eu ma refer sa o las mai jos din suspensii nu din presiunea la cauciucuri pentru ca nu coaboare foate mult smile.gif
bucatzel
QUOTE(bucatzel @ 11 Mar 2015, 23:41)
...
Dupa care se inchide, sunt destule topicuri care trateaza problemele astea, iti urez spor la cautat, nu la deschis topicuri noi aiurea.
*



in caz ca nu stii cum sa cauti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.