Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Semnalizare de culoare rosie
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
gino01
Salutare! Detin o Dacia Solenza Scala din 2003 si m-ar interesa sa modific semnalizarile spate, sa nu mai fie galbene, ci rosii. Cum as putea face asta? Exista becuri rosii sau trebuie sa pun folie ceva?
Multumesc anticipat!
CatalinNOVA
Folie rosie peste ele dar vei avea probleme cu Politia....sau daca prinzi unul care nu prea are habar despre solenza adica cum arata stopurile din spate il fraieresti daca nu te pune sa o dai jos sau amenda.
puiu82
Exista becuri rosii,folie,spray la culoare.....ce doreste muschiuletul tau.
Daca te opreste politia...ramai cu talonul in buzunar daca remediezi pe loc problema,dar de amenda nu scapi.
Bafta!
ostilu84
Am si eu o intrebare, unde se gaseste aceasta folie? Mie imi trebuie pentru altceva.
In legatura cu folia pe stopuri, mi se pare cel mai prost lucru sa aplici folie rosie, neagra, verde sau ce culoare vreti peste aceste stopuri, nu va ganditi ca ala care le-a conceput nu a pus culorile alea ca asa a visat noaptea? Sunt lucruri ce tin de siguranta, daca nu le puteti face mai bune, lasati-le asa!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.