Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anvelope 14' Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
bodoryt
Buna ziua !
Mi-am cumparat recent pentru Solenza niste jante pe 14' vrand sa renunt la 13' tabla.. dar am o mare problema. In Braila si Galati nu gasesc anvelope 165/65 cum am in talon. Iar daca ele se gasesc atat de greu as dorii sa inscriu alte dimensiuni ce se procura mai rapid. Observand ca gasesc numa 165/60.
Daca e cineva care a intampinat aceeasi problema mi-as dorii sa ma poata ajuta cu niste raspunsuri gen:
1: Cum le pot inregistra in talon ?
2: Cat ma costa toata chestia ?
3: Cat va dura intreaga actiune ?
evghenin26
cauta pe net si vei gasi cauciucuri la dimensiunea din talon, eu mi-am luat acum 3 saptamani de pe net, ptr ca in oras la magazine nu am gasit, la 4 cauciucuri ai transport gratuit incearca fara a-i face reclama sigemo sau besttires , acum 3 min m-am uitat pe sigemo si aveau pe stoc
Maskatu
Este plin internetul de site-uri cu anvelope. Insa inainte de toate atentie de unde cumperi, ca mai sunt si tepari. Recomand siteurile mai cunoscute. Poate prinzi si transport gratuit.
bodoryt
Ok!
Multumesc mult !
puiu82
Alte dimensiuni in carte si talon......aproape imposibil.
E netul plin de anvelope noi si second....
13 tabla merg perfect la iarna cu anvelope corespunzatoare.
Bafta!
kingviper
Nu cred ca iti trece nimeni in talon 165/60 sau orice alta dimensiune.
BoomPunk
Se poate face,dar cu mare bataie de cap si cu bani muuulti,nu merita efortul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.