Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bare trasversale+3 suporti pt biciclete
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
k171074
Intrucat am vandut masina doresc sa vand si acest portbagaj format din 2 bare transversale+3 suporti/sine pentru 3 biciclete

L-am folosit de vreo cateva ori anul trecut si am mers fara probleme cu el chiar si pe distante f mari, cu trei biciclete grele.

pret - 250 lei - tel 0748268125 - Bucuresti
k171074
up
sk100it
Eu am oferit 200 de lei pe acel dispozitiv si am spus ca astia ar fi banii pe care-i pot oferi,in caz ca nu se ofera 250 de lei.Dar,ma rog,este marfa omului.O sa iau din targ.Imi pare rau ca am facut prostia sa citesc bursa auto de aici.Aviz amatorilor,eu nu mai fac aceasta greseala mad.gif
k171074
valabil - 250 lei
k171074
valabil
ergo
Buna ziua,

Se vand separat suportii pentru biciclete ? Am deja bare transversale pe masina.
Daca raspunsul este afirmativ si mai este de actualitate as dori o oferta de pret doar pentru suportii de biciclete.
Sunt din Bucuresti.
Multumesc
k171074
Salut, din pacate nu pot sa le dau separat intrucat am vandut masina si nu am ce sa fac doar cu barele.In plus a dura 2-3 ore sa le montez si nu merita sa pierz (cu montatul)i si sa pierd atat timp (cu demontatul) pentru o reducere de 50 lei. smile.gif
k171074
2 4 0 lei
k171074
valabil
k171074
240 lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.