Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cum pot contacta moderatorii forumului?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
magneticmarket
Buna ziua,

tocmai ce m-am inregistrat pe acest forum si as vrea sa iau legatura cu unul dintre moderatori pentru a adresa o intrebare, din pacate nu vad nicio sectiune cu contact, iar cand am incercat sa trimit un PM nu am putut deoarece sunt utilizator nou.
Cum as putea sa procedez pentru a putea trimite un mesaj?

Multumesc!
MuciX
Daca citeai regulamentul cu care ai fost de acord cand ai creat contul, ai fi stiut deja cum trebuie sa procedezi sa poti trimite mesaj.

Lectura placuta!
magneticmarket
Regulamentul, l-am citit. Se precizeaza doar faptul ca mesajele private se pot trimite doar dupa 25 de postari.
MuciX
Si ce altfel de mesaj ai vrea sa trimiti modelatorilor?
Vezi poate unii mai au adresa de mail data pe profil.
radian
Eventual baga vreo injuratura sanatoasa si te contacteaza moderatorii pe tine ... biggrin.gif
Ov
da report la un post din sectiunea ai carei moderatori vrei sa-i contactezi si post-ul respectiv se va duce automat la ei wink.gif
Ake
Eu zic sa contactezi direct administratorii. Ca utilizator nou nu vad cu ce te-ar putea ajuta moderatorii.

corbex
Fiindca te cheama nustiucummarket, baga niste blasfemii la "Biserica mînuirii neamului". Le citeste fix mederatorul cu care o sa ai treaba.
gabize
nu le citește
magneticmarket
Okey, multumesc! smile.gif)
radian
Doi moderatori te-au contactat deja. Ce-ti poti dori mai mult de atat?

Dupa ce prinzi putina vechime pe forum, eventual sa nu te mai contacteze deloc ... biggrin.gif
kum
Pe mine m-au contactat multi moderatori, intr-un mod aproape regulat blush.gif Da' n-am stiu ce sa le spui...
corbex
Da-i si lui amanunte.
Ake
Topicul se muta la Probleme Administrative
magneticmarket
Am rezolvat, multumesc pentru raspunsuri! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.