Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Sistem navigatie GPS Renault Laguna 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
navigatorul
Pun in vanzare sistemul de navigatie- GPS de pe fosta mea Laguna 1 ( compatibil pe faza 1,dar si pe faza 2 ) perfect functional

Il vand pentru ca eu din pacate, nu mai sunt posesor de Renault Laguna, iar navigatia am preferat sa o demontez de pe masina inainte sa o vand, in ideea ca imi voi cumpara vreodata alta Laguna...dar planurile s-au schimbat


Sistemul contine:
- LCD color+ rama
- Unitate CD
- Calculator Navi
- Panoul cu comenzi
- Cablajul original
- Oglinda cu antena GPS+ cablul necesar
- CD-uri actualizate pe 2015 inclusiv harta Romaniei la nivel de strada chiar si in sate/comune

Ultimele 2 poze sunt facute cu sistemul de navigatie montat pe fosta mea masina

Daca sunteti din Brasov, va pot ajuta cu montajul contra cost

Pretul este de 899 lei, usor negociabil! Eu ca sa obtin o navigatie perfect functionala am cautat foarte mult si am gasit foarte greu...dvs. o puteti avea acum foarte simplu.

Ma puteti gasi si la numarul de telefon 0742 862 797.


Astept oferte!!!

14 Aug 2015, 09:42:
UP
tunderbird
Crezi ca mai exista vreo sansa ca dupa trei ani de asteptare, sa ajunga si la mine, butonul acela?
navigatorul
UP

16 Aug 2015, 09:45:
QUOTE(tunderbird @ 15 Aug 2015, 22:37)
Crezi ca mai exista vreo sansa ca dupa trei ani de asteptare, sa ajunga si la mine, butonul acela?
*




Salutare! Coletul acela probabil s-a pierdut pentru ca butonul si CD-ul au fost trimise la momentul respectiv.
tunderbird
Pe cat de probabila pare a fi pentru tine pierderea coletului/plicului, pe atat de certa este pentru mine livrarea incompleta in conditiile in care am platit pretul cerut pentru setul complet prezentat initial.

Ai vrea sa fii amabil sa-mi trimiti hartile pe 2015, ca o compensare pentru acest "litigiu"?

navigatorul
QUOTE(tunderbird @ 17 Aug 2015, 09:01)
Pe cat de probabila pare a fi pentru tine pierderea coletului/plicului, pe atat de certa este pentru mine livrarea incompleta in conditiile in care am platit pretul cerut pentru setul complet prezentat initial.

Ai vrea sa fii amabil sa-mi trimiti hartile pe 2015, ca o compensare pentru acest "litigiu"?
*




Ai PM cu link-ul de download smile.gif Piesele au fost trimise atunci dupa cum am spus. Nu ma ocup de prostii.
navigatorul
UP
navigatorul
UP! Anunt valabil!
navigatorul
UUP
navigatorul
UP!
navigatorul
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.