Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Monte Carlo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Ake

asta care-a filmat a fost mai norocos, ai mei puradei in vara asta au fost suparati ca n-au vazut decat doua Lamorghini-uri
R19/16v
Ca-n Dubai, sau in Doha, sau in Abu Dabi, sau in KC in orice zi, dar mult mai slab ca vineri seara smile.gif
b76bgaarh
un oras plini de basini, cu un aer de tip copsa mica.
simon
Ca bine zici! Un milion de masini mega-scumpe care se tirasc cu viteza unui carucior de pensionar.
Si ce frumos stau bogatanii gramada, ca babuinii in statia de autobuz, sa le aduca valetul masina! yupy.gif
Ptiu, ce inghesuiala scirboasa! greata.gif greata.gif greata.gif
bion
Pai inghesuiala e facuta de fomistii lingatori de vitrine care merg sa-si faca poze sa aiba ce pune pe feisbuci. Acu drept e ca de cand au navalit ciocoii rusi s-a mai dus din staiful locatiei.
andreist
Am stat v-o 2 zile p-acolo, da' am vazut masini dianstea numai in showroomurile inchise. Si eu am fost dezamagit.
bion
QED
Majoritatea sunt din categoria [attachmentid=1628006609]
IRONICK
Ca unu care si-a pierdut timpul pe acolo, inclusiv pe circuit ( http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=4232113 ), nu cazi in cur cand vezi orasul sau masinile.
bion
Pai 90% sunt gura casca acolo. Restul se distreaza sau muncesc. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.