Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
2be
Model privilege, scut metalic motor, cruise control, geamuri electrice, oglinzi electrice si rabatabile electric, limitator de viteza, proiectoare, clima, computer de bord.Totul este functional, insa masina prezinta urme de uzura (8 ani vechime), dar functioneaza perfect si arata bine. Anul de fabr. 2007, cumparata din Romania, leasing si apoi persoana fizica. Are taxa de poluare platita. Motorizare 1.5 dci, 63 kw si 152000 de km facuti personal. Se cumpara alt renault nou smile.gif Tf.0724769779 Bucuresti, sector 6.
andreis
Salut,

Unde se poate vedea si un pret?

Are distributia schimbata? Caiet de service si ultima revizie? Ceva revopsit? O poza mai clara cu interiorul?

Accepti test Renault?
george_scala_2004
Cred ca se poate vedea aici
andreis
.. si ne-am lamurit la pret, 4.500 Euro:

http://olx.ro/oferta/renault-megane-ii-de-...html#f681e044a6
2be
Am lasat un nr de tf daca este cineva interesat, ne putem auzi si vedea masina si da accept test daca este platit de catre cel interesat. Masina nu are elemente vopsite sau schimbate. O zi buna cool.gif
2be
Se poate inchide, masina nu se mai vinde. Multumesc pentru intelegere. 2Be! ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.