Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia dokker
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Dokker si Dokker Van > Dacia Dokker
axelldew
Salutare!ma poate ajuta cnv cu un radio code la dacia dokker?
torquemada
Da, factura mașinii sau reprezentanța
Boban2012
Am un dokker cumpărat de afară. Cum pot afla cod ptr radio?
is42bbb
Salutare. Ma poate ajuta cineva cu un cod radio pentru dokker? Serie vin masina UU10SDN4555030394. MULTUMESC
Dokker1
Buna am si eu o problema cu codul de la radio ,la Dokker ,sa dus bateria la el am pus alta si de atunci imi cere codu ,mentionez ca masina nu e a mea e pe firma 3 persoane folosim masina, de 2 saptamani fara radio deja ma nebunesc fara radio ,am sunat la reprezentanta a zis o doamna sa mearga seful meu cu talonul si ai da codul ,mie numi poate da numa personal la sefu ,no cand am zis treaba asta la sefu a zis ca bine rezolva de 2 saptamani tot rezolva ,de aia am facut tot posibilul sa pot sa inregistrez aici ca nu mai am rabdare,nu ma pricep la calculatoare a durat vreo 2 ore pana am reusit inregistrarea ....asa ca imi cer scuze ca direct cu problema am inceput prieteni mei au zis sa incerc aici pe internet poate am noroc ,Deci rog frumos daca ma poate salva cineva cu codul, seria de la masina UU10SDA4550498855 Multumesc mult

Tincu sorin
Ma poate ajuta cineva cu codul la casetofon dacia dokker[attachmentid=1628108563]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.