Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Megane 2 diesel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
renoipso
Cumpar renault megane 2 , an de fabricatie incepand cu 2007 ; doresc modelul diesel ; nr de km pana in 150.000 km
ca dotari doresc clima , pilot automat
M-ar interesa sa-l cumpar de la primul sau al 2-lea proprietar ; vreau sa aiba taxa platita
astept oferte ( buget 3000- 3500 E )
eugenTL
lol
la pretul asta o sa gasesti fix ce nu vrei smile.gif) adica samsareala
renoipso
Ramane de vazut . Valabil in continuare
renoipso
Valabil
renoipso
valabil inca
bejandn
La pretul asta o sa gasesti sigur!Eventual vreunul troznit rau si reparat cu clestele si ciocanul....
renoipso
valabil
renoipso
valabil inca
renoipso
valabil
aden
Salut,


Am un Megane 2 din 2008, 1.9dci 131cp, al 2-lea proprietar, 170.000km, cumparata din tara, taxa platita, climatronic, jante tuxedo pe 16 cu gume de vara noi de anul asta, xenon din fabrica cu spalator de faruri, scaune incalzite si multe altele. Nu m-am gandit pana acum sa o dau, de asta nu e publicata pe nicaieri insa daca imi faci o oferta buna mai pot pune diferenta si sa cumpar o masina de la munca. App...culoarea este neagra si sunt proprietar si pe carte si pe talon (am inmatriculat-o anul asta in vara si o am fix de un an). Ca si consum de oras real: 8% si extra 5-6. Masina are 6 viteze si se intinde la drum lung de te unge pe suflet smile.gif Ca si pret: 4500 EUR. Daca te intereseaza, da un semn. Mersi, Adrian
bejandn
QUOTE(aden @ 6 Nov 2015, 16:20)
Salut,
Am un Megane 2 din 2008, 1.9dci 131cp, al 2-lea proprietar, 170.000km, cumparata din tara, taxa platita, climatronic, jante tuxedo pe 16 cu gume de vara noi de anul asta, xenon din fabrica cu spalator de faruri, scaune incalzite si multe altele. Nu m-am gandit pana acum sa o dau, de asta nu e publicata pe nicaieri insa daca imi faci o oferta buna mai pot pune diferenta si sa cumpar o masina de la munca. App...culoarea este neagra si sunt proprietar si pe carte si pe talon (am inmatriculat-o anul asta in vara si o am fix de un an). Ca si consum de oras real: 8% si extra 5-6. Masina are 6 viteze si se intinde la drum lung de te unge pe suflet smile.gif Ca si pret: 4500 EUR. Daca te intereseaza, da un semn. Mersi, Adrian
*


Pai omul a scris clar in anunt ca ofera maxim 3500 EUR,deci trebuie sa mai lasi cel putin 1000 Euro din pret....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.