Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault laguna 1 pentru dezmembrări
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Miulik
salutare tuturor. a venit ziua în care am hotărât sa renunț la Renault-ul meu. deci după cum spune și titlul , vând Renault laguna 1 motor 1998cm3 fabricație 1994, benzina, 113cp pentru dezmembrări. prefer sa îl dau complet la cineva care are timp sa îl dezmembrez pentru ca eu sunu plecat din tara și mama nu se descurca. se poate vinde de asemenea și pentru a circula dar va trebuii înscris din nou și plătită taxa de înmatriculare sau eventual înscrisă pe bulgaria pentru ca nu vreau sa o vând și sa rămână pe numele meu masina.

dacă cineva e interesat sa lase PM pentru mai multe detalii. la cerere adaug și poze. o zi buna tuturor
espacern
Interesati sunt multi....da-i sperie pretul sau lipsa lui!
Miulik
negociabil toată masina. menționez ca mașina poate fi folosita și pentru circulat. urgent!!!!

neapărat trebuie sa o dau pentru a avea loc noua achiziție în garaj. deci cine are nevoie....nu stiu dacă e tocmai ok...dar as încerca un sistem puțin mai altfel aici în bursa... asa deci as vrea sa dau mașina celui ce oferă cea mai convenabila suma atât pentru mine cat și pentru el în următoarele 10zile . Un preț de plecare ar fi sa zic 450e. dacă nu e ok sa modific postul rapid de tot smile.gif o zi buna tuturor.

9 Nov 2015, 10:50:
Sus cu ea
darksleep
Poze cu ea te rog ? interior, exterior, motor ?

Multumesc.
Miulik

up
și hai cu oferta...
pentru doritori poze pe email sau pe WhatsApp eventual sa încerc sa trimit pt ca sunt în germania și am net doar pe telefon și nu reușesc sa adaug aici. asa ca astept mesaj pe pe privat de la cei interesați
Miulik
hopa sus.
N E G O C I A B I L
Miulik
hop sus
toată masina 600e!!! rapid
o seara buna
Miulik
valabil și negociabil
Miulik
sus
Miulik
2000lei de azi!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.