Vand Renault Megane 2001 volan pe partea derapta imatriculata in Irlanda,.Masina este propietate personala.Am venit cu ea pe roti in tara si de 6 luni nu o mai folosesc.Am toate actele in regula.
Pretul este 800 euro negociabil.Motorul merge perfec,eu am condus masina cam 20.000 km si nu am avut nici-o problema majora(am schimbat decat bobina de inductie care este cunoscuta problema la motoarele Renault)Am schimbat placute de frana si discuri fata pe spate are saboti noi.Uleiul si filtrele sunt schimbate de numai 3000km(cat am facut din Irlanda la Bucuresti)
Masina are pragul din partea stanga infundat,capul de planetara partea stanga trebuie schimbat,stopul dupa partea dreapta este putin crapat,iar scaunul soferului are tapiteria putin deteriorata.
Dotari:
motor 1.6 16v 107cai
-airbag 4
-oglinzi electrice incalzite
-volan piele cu comenzi
-geamuri electrice fata-spate
-volan reglabil
-scaune fata reglabile pe inaltim
-cotiere fata spate
-perdeluta luneta retractabila
-jante aliaj(conditi bune)cu cauciucuri 60-70%
-ac functional
-trapa electrica functionala
2 poziti
-calculator de bord
-inchidere centralizata
-are instalata lumini ambientale sub bord,sub scaune si in porbagaj,instaleate personal
-senzori parcare instaleate personal
-carlig de remorcare cu instalatia electrica perfect functionala

Masina se afla in satul Floresti comuna Giurgiu.La iesirea dupa Bucuresti-Pitesti km 30 sens spre Pitesti.
Pretul este negociabil,accept si unele schimburi dar nu cu masini .Pentru mai multe detali si poze nu ezitati sa ma contactati!Liviu