Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Dacia Clasic 2016
DaciaClub - Forum Dacia > Oldtimers > Oldtimers
Pages: 1, 2
M.C.
Multumesc!
Pacat ca multi dintre participanti nu mai posteaza pe forum.
Chiar nu inteleg ce i-a suparat asa de tare......
b76bgaarh
conflictele cu anumiti moderatori.
johnybic
probabil ca pe langa faptul ca detin si masini frumoase mai detin si alte lucruri
bucatzel
QUOTE(b76bgaarh @ 11 May 2016, 10:29)
conflictele cu anumiti moderatori.
*


Poti sa fii mai specific, te rog?
b76bgaarh
ai uitat ce scandal a fost pe aici, pana sa se inchida topicul?
bucatzel
Pai tu vorbesti de membrii comunitatii de tuning, care pana la urma si-au organizat propria intalnire. Care va avea topic separat, cand isi vor aduna ce vor sa posteze despre intalnirea lor.

M.C. cred ca vorbea de participantii de la intalnirea organizata de retromobil.
b76bgaarh
nope, nu de ei vorbeam, da laso asa.
M.C.
QUOTE(bucatzel @ 11 May 2016, 13:02)


M.C. cred ca vorbea de participantii de la intalnirea organizata de retromobil.
*


Exact !
Ov
Si asta e exact motivul pentru care topicul a stat inchis. Unii dintre voi n-aveti altceva mai bun decat de barfit toata ziua. Cine a venit si a vrut sa se simta bine s-a simtit, cine nu, nu. M-am lamurit de anul trecut ca cea mai rapida cale spre esec e sa incerci sa faci pe toata lumea fericita. Semnalele sunt pozitive si anul acesta, cei care au avut probleme cu mine le vor avea si in continuare, ma bazez pe vocea majoritatii.
Am pus linkuri catre site-ul daciaclasic unde gasiti poze&articole, aici se inchide definitv si iremediabil. Se pare ca forumurile au devenit locuri exclusive de barfit, asta e si motivul pentru care se posteaza din ce in ce mai rar pe aici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.