Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De unde cumpar imitatie de piele?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Muttley
Vreau sa montez o pereche de difuzoare mai mari in portiere si trebuie sa confectionez niste distantiere din pal pt a nu-mi atinge geamul in magnet. Imi trebuie o bucata de piele artificiala neagra ca sa imbrac distantierele. Apreciez ca o bucata de 50x50 cm ar trebui sa-mi ajunga (tinand cont si de eventualele rebuturi...). Mai rau este ca n-am nici cea mai vaga idee de unde sa cumpar asa ceva. Rog membrii din IS care ma pot ajuta cu informatii sa posteze... Multumesc anticipat!
Jack Daniel's
Nimeni ? Si pe mine ma interesa .
GoGu
Imitatie de piele?
De la o imitatie de magazin laugh.gif

Serios vorbind vezi pe la firmele care fac mobila sau pe la un atelier de pielarie...
Vinilin parca se cheama imitatia asta de piele.
BlaueCorsa
Incearca la un atelier de reparatii pantofi...
gattoman
In spate la bila, este un magazin care vinde mocheta si tot acolo gasesti si imitaie de piele.Sunt mai multe culori.Din pacate nu stiu preturi.
paulp
Sau in Podu Ros, cum mergi spre Cantemir, sint standurile de la Moldova mutate acolo. La metraje gasesti si dracie dintr-asta.
De asemenea, mai poti gasi in Bazar, la metraje wink.gif
Muttley
Sarumanili pt ajutor worship.gif Deja am 3 variante clare unde sa-ncerc, tre' sa pice ceva, cred ca se poate-nchide, multumesc happy.gif

LE: scuze, vorbesc prostii, nu-l inchideti inca blush.gif , maine vreau sa fac cumparaturi serioase, pal, PFL si placaj unde gasesc in IS? Am primit instructiuni de la diversi cum ca as gasi fie la un magazin, atelier, ce-o fi ala undeva pe langa abator (care iar nu stiu unde-i) sau la un magazin in Pacurarii vechi... Stiti ceva si despre asta?
gattoman
Daca vrei placaj sau pfl cauta la dedeman.Sunt mai multe tipuri.Sau poti gasi la orice magazin de materiale de constructii mai serios.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.