Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schimb Lumina Bord si/sau Clima,Montare CB
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Sevcenco Andrei
Buna Seara
Schimb lumina la bord .pret: 80 ron cu ledurile mele
Schimb lumina la clima si butoane geamuri etc : pret 40 ron cu ledurile mele
Montare CB manopera 50 ron,si ca piese depinde de masina
Montare CC (cruise control) tempomat, 100 Ron ca manopera plus piesele(depinde de masina)
[attachmentid=1628024974] [attachmentid=1628024975] [attachmentid=1628024976] [attachmentid=1628024977] [attachmentid=1628024978]


Ma puteti Contacta pe PM sau pe 0729.746.123 whats up sau sms
igl1
Salut,
In ce zona esti?
Multumesc
Sevcenco Andrei
in bercenii eroii revolutiei
PROMOTIIE in perioada 14.03-18.03 NUMAI 60 RON schimbare culoare bord
BogdanIce
Salut,
Cat costa schimbarea becurilor de la sistemul de ventilatie/AC la un clio symbol 1.4 benzina din 2005. Sau ars si trebuie sa bajbai pe acolo. Se pot pune led-uri?
Multumesc.
FURTUN
Salutare! Mai este de actualitate anuntul? As dori si eu schimbat lumini bord Clio 2 (ceasurile sunt exact ca in a 5-a poza din primul post) in 2 culori (ceasuri albe si ace rosii, si daca se poate si zona "rosie" a turometrului tot cu rosu) . De asemenea as mai dori schimbat lumini butoane geamuri electrice fata (3 butoane) si butoanele inchidere centralizata si dezaburire.

Cat ar costa toata aceasta lucrare? Oferi garantie?

Multumesc!
TomachE
Suntem 2 colegi care asteptam un semn de viata din partea ta ! Te sunam dar nici un raspuns...
freelif3
A dat cuiva vreun semn de viata?
moisemotor
A reusit cineva sa ia legatura cu Andrei???
TomachE
Da,am facut si modificarea ! Uite nr. de telefon:0729746123 !
Sevcenco Andrei
nu prea intru pe forum..decat pe pm ..dar aveti mai multe mijloace de contact oferite
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.