Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Motul Day Out 2016
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
AlexV
Salut,

Motul Day Out 2016 are loc pe 2 iulie, incepand cu ora 09:00, eveniment la care 10 membri ai forumurilor Dacia si Renault au ocazia sa participe.

La Academia Titi Aur (DN 1 A , Soseaua Bucuresti - Targoviste, 205, Cocani, Comuna Crevedia), Motul promite invitatilor sai o zi de distractie intr-un cadru relaxat, presarat cu buna-dispozitie, andrenalina si competitie.

Evenimentul reprezinta dealtfel un motiv bun de a socializa in regim de competitie pe circuit, cu masina personala, in sistem track-day. Fiecare club va avea posibilitatea sa delege 10 reprezentanti, dintre care 5 vor putea intra pe circuit. In paralel, Motul si Academia Titi Aur pregatesc si alte concursuri antrenante.

Asadar, daca doriti sa participati, inscrieti-va pe lista, iar pe data de 28 iunie vom anunta cei 10 participanti din partea cluburilor Dacia si Renault. Pe langa lista va rog sa imi trimiteti prin mesaj privat datele voastre (nume, prenume si nr de tel + datele unei persoane care doriti sa va insoteasca)*.

Distractie placuta in stil Motul !

*Ne rezervam dreptul să nu luăm în considerare utilizatorii care au avut un comportament neadecvat pe forum.
Utilizatorii forumului au prioritate in fata insotitorilor.
4x4
vreau pe lista smile.gif
AlexV
1. 4x4 + insotitor
bucatzel
Decat insotitor, mai bine planetare de rezerva.
AlexV
1. 4x4 + insotitor
2. 2dor
3. Semit
4. razzor
Dsign
Nu prea sunt doritori?
miki
pai cu masina personala pe circuit? smile.gif
citi crezi ca-s dispusi?
numa caucioacele cit costa.....
AlexV
Nu prea sunt doritori. Dar concursul e doar de fun. Nu trebuie sa isi rupa nimeni nici o masina. Si in plus Motul are mai multe activitati acolo pentru participanti, pe langa socializare si buna dispozitie. Simpla interactiune cu un cicuitul si academia Titi Aur pot sa fie interesante.

Distractie placuta celor care vor merge acolo.
4x4
Care este ultima ora la care poti ajunge?
UXE
Sa puneti poze.
b76bgaarh
4x4 a fost reprezentant pe circuit.
4x4
A fost un eveniment bine organizat si desigur distractiv, unicul regret e ca nu am putut sa ma dau mai mult dar sa compensat prin o sesiune in scaunul din dreapta a lui Dsign. up.gif

[attachmentid=1628037210]

[attachmentid=1628037211]

Bicicleta galbena
A fost cam asa? biggrin.gif

Dsign
A fost super distractiv, am avut ocazia sa fac si un mic antrenament inainte de cea de-a doua etapa a Campionatului de Autoslalom, unde voi participa. In cele 2 sesiuni am cercat stiluri diferite de abordare a virajelor.

Loganul meu cel vechi inca nu doreste sa cedeze!
2dor
Niste poze de la eveniment. Am si o filmare cu Dsign in actiune.

http://sendvid.com/g1mgr9jc
Macione
sad.gif, nu am fost pe faza
M.C.
QUOTE(2dor @ 3 Jul 2016, 19:18)
Niste poze de la eveniment. Am si o filmare cu Dsign in actiune.

http://sendvid.com/g1mgr9jc
*



Vedeti ca video ala e cu virusi! 022.gif
UXE
group_pointing.gif
M.C.
Rizi in loc sa te bucuri! asteapta nervos.gif
2dor
QUOTE(M.C. @ 5 Jul 2016, 17:39)
Vedeti ca video ala e cu virusi! 022.gif
*



La tine, ca la mine nu e. Se deschide linkul si inca un link pe care il inchizi. Linkul cu filmul e ok si filmul ruleaza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.