Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: NU GASESC! HELP!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
marius96
SALUT , nu gasesc la DSN garniturile care vin sub camasa , sunt ca un fel de oringuri de caucic , am sunat peste tot , nu gasesc , daca aveti vreo idee ? din cauza acestor garnituri nu ii pot pune motorul pe ea... , in vitan gasesc ? daca stiiti unde pot gasi , ajutati.ma! sad.gif
Maskatu
Daca ai drum incearca pe str muntii carpati din sect 5. Al doilea magazin pe stanga venind dinspre biserica de pe colt. Incearca si la bonmarc pe site sau in vitan. Trebuie sa gasesti.
marius96
o sa ma duc , sper sa gasesc.. , am sunat la toate magazinele posibile dupa net..toti imi spun ca nu se mai fabrica ca nu se cauta etc..povestii d.astea..
Maskatu
De fabricat cred ca nu se mai fabrica dar poate gasesti pe stoc ramase... mai cauta. smile.gif
BLUE R 19
Este posibil sa se potriveasca cele de 1310, trebuie insa sa fie de producator consacrat, Rolast...
Zwargolak
La Al Padrino, pe Stefan cel Mare, ai cautat?
Mai e un magazin la Diham, eu de acolo imi iau piese. :i inca unul, la fel de mic, o dughenu'[ pe linia lui 335, intre megamall si iancului, la statia sarafinesti.

Eu tot cu o garnitura am probleme, imi picura apa cand mege motorul prin spatele chiuloasei, la unul dintre cele 2 suruburi mari, galbene, in care intra 2 fise electrice.


Maiorul
Motorul Sn si SL se regaseste la multe modele de renaul clio,megan,etc.....piesele se gasesc destul de usor .Pentru ce ai u nevoie il gasesti pe codul 7700575468.

[attachmentid=1628039718]

Gasesti la : Alpadrino 22 lei comanda adusa in 5zile , pe epiesa sunt mai multe branduri sau comanda direct la o reprezentanta renault (eu de aici te-as sfatui, chiar daca posibil ca pretul sa fie 80 lei pe un set ) .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.