Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Exista un filtru audio care sa manelizeze orice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Vlad Georgescu
Caut un filtru audio care sa preia un stream (de la microfon sau de pe net, de exemplu un radio online) si sa transforme in timp real orice melodie intr-o manea!

A scris cineva un astfel de program?

Se incumeta cineva?

Se pot face multi bani: iei cele mai populare 10 melodii, le manelizezi trecandu-le prin filtru si scoti un album! smile.gif
maho
Da' o manea transformata in blues nu merge?
neumann
Nu cred ca se poate. Necesita mult simt si traire artistica, uneori chiar lacrimi pe bune.
Vlad Georgescu
Manea transformata in blues chiar nu se poate.

Nu s-a descoperit inca un filtru audio care sa proceseze vocea ragusita a lui Guta sau a lui Salam! Se strica bitii din filtru cand incearca sa proceseze asa ceva, si apare o pierdere de memorie care doar cu module de-alea smechere de memorie ECC (Error Checking and Correction) care se folosesc la servere mai poate fi corectata! Deci ar fi un program doar pentru server.

In plus vocea ragusita a lui Guta strica placerea cetateanului ascultator de blues-uri.
AR-18-MOS
Candva facea glume bune Vlad Georgescu. Acum sunt doar fortate. blush.gif
luck33ro
Am eu un filtru care transforma vocea in Darth Vader smile.gif
Bicicleta galbena


te referi la un plugin

diaconuliviu
Acum mai multi ani aparuse un program bun. Se numea "antiman". Pacat ca l-au declarat virus. Mare pacat.
ady77
QUOTE(AR-18-MOS @ 16 Nov 2016, 15:55)
Candva facea glume bune Vlad Georgescu. Acum sunt doar fortate. blush.gif
*


N-auzi ca are nevoie de ajutor?
diaconuliviu
Sa ma f.. in neamu' lor; pina si melodia "Hai afara, la zapada" din "Frozen" au manelizat-o.
Astia sint precum cancerul. cum scapi de cancer?...sau de metastaze..

gun3.gif
gun3.gif
gun3.gif

http://observator.tv/social/muzica-filmulu...net-195123.html
ady77
A devenit hai afara la lopata?
Bicicleta galbena
Hsbp radmasa.gif
Adica nu neaparat manele, da' ceva sa placa la tuata lumea...




einstein1984
fain mixate. Dar tot nu inteleg atractia pentru zbierat in microfon fata de o voce capabila de armonii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.