Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Curatare, detailing tapiterie auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
adită
Curatarea se face cu aspirator cu functie injectie-extractie Karcher si numai cu detergent Karcher.
Deplasare gratuita la domiciliul clientului in Bucuresti.
Operatiunea dureaza intre o ora si 3 ore in functie de complexitate si de numarul elementelor care necesita curatare.
Pentru orasul Targoviste am nevoie de cel putin 2 clienti pentru a face deplasare gratuita sau doar un client daca am deja drum acolo( foarte important, doar pe week-end)
Din experienta va pot spune ca am reusit sa scot pete de grasime sau de vin rosu.
Tarife:
Pachet basic

-curatare scaune fata (impreuna cu tetiere)+bancheta spate+fete de usi care au material textil-120 lei
Pachet midle
-tot ce contine pachetul basic+ mocheta masina-150
Pachet full
-tot ce contine pachetul midle+ mocheta si laterale portbagaj-180 lei
FOARTE IMPORTANT! Scaunul soferului se va usca la cald indiferent de pachetul care il alegeti, asa nu va mai fi nevoie sa asteptati pana la o ora uscarea naturala a scaunului.
Cine doreste va fi introdus intr-o baza de date cu numarul de inmatriculare.
Astfel daca revine in decurs de 1 an pentru o alta curatare va beneficia de o reducere de 10%.
TomachE
Pune poze cu lucrarile tale,nu a altora ! Nu de alta dar sa vedem ce faci tu !
A 2-a poza iti demonstraz ca nu este lucrarea ta !
adită
Sunt de azi.
Îmi pare rău dar mai mult muncesc decât să fac poze.
Pozele sunt de prima dată când m am apucat.
Erau pe calc și mi-a fost mai comod sa le atașez de acolo.
Nu este nicio păcăleala, așa iese tapițerie la final.

Scaunul bej este de la o octavia facuta azi.
Unghiul nu este acelasi inainte si dupa deoarece batea soarele ciudat.
A trebuit sa imi schimb pozitia.
Nu pot adauga mai multe poze deoarace au dimensiune mare

<span class='edit'>18 Mar 2017, 18:49:</span>
Aici este bancheta spate.
Alt unghi tot din cauza soarelui si a umbrelor.

<span class='edit'>18 Mar 2017, 18:51:</span>
Tot de azi.

<span class='edit'>18 Mar 2017, 18:53:</span>
Mocheta spate.

<span class='edit'>18 Mar 2017, 19:06:</span>
smile.gif

<span class='edit'>18 Mar 2017, 19:08:</span>
ohmy.gif
Nr.tel-0724280736
adită
0724.280.736-Adrian
Foto de azi smile.gif
adită
0724.280.736
adită
0724.280.736
adită
0724.280.736
adită
0724.280.736
adită
0724.280.736 Adrian
adită
Curatarea se face cu aspirator cu functie injectie-extractie Karcher si numai cu detergent Karcher.
Deplasare gratuita la domiciliul clientului in Bucuresti.
Operatiunea dureaza intre o ora si 2.5 ore in functie de complexitate si de numarul elementelor care necesita curatare.
Din experienta va pot spune ca am reusit sa scot pete de grasime sau de vin rosu.
-Tarife tapițerie textil
-Pachet basic
-curatare scaune fata (impreuna cu tetiere)+bancheta spate+fete de usi care au material textil + cotiera-120 lei
-Pachet midle
-tot ce contine pachetul basic+ mocheta masina-150
lei
-Pachet full
-tot ce contine pachetul midle+ mocheta si laterale portbagaj-180 lei
FOARTE IMPORTANT! Scaunul soferului se va usca la cald indiferent de pachetul care il alegeti.
-Plafon + stâlpi -60 lei( este o operațiune care necesita multa atenție, plafonul este mult mai pretențios fata de restul mașinii)
-Tarife tapițerie piele:
-Piele integral( scaune, bancheta+ tetiere+ fete usi, cotiera) -150 lei
Curatarea se face cu abur și cu produse dedicate pentru piele profesionale.
-preturile pentru mocheta ,portbagaj și plafon sunt la fel că cele din pachetele pentru tapițerie textil ( 30 lei mochera, 30 lei portbagajul, 60 lei plafon))
-Mixt-piele+textil- 160 lei
-Foarte important!!!
-Bonus se oferă igienizarea sistemului de climatizare, cu abur, care omoară bacteriile in proporție de 99%. Nu vă puteți imagina ce bacterii zac în sistemul de climatizare!
-Pachet detailing complet interior-400 lei
-Contine:
-Scaune fata, bancheta, tetiere, fete usi, mocheta masina, portbagaj, plafon, stalpi, geamuri interior, bord, consola centrala, praguri, parasolare, cotiera centrala fata+spate(daca este cazul), igienizare instalatie AC cu abur, polita spate, uscare scaun sofer- TIMP DE EXECUTIE INTRE 4 SI 5 ORE.

-Curatare canapele, fotolii si covoare.
Curatarea se face cu aspirator cu functie injectie-extractie Karcher si numai cu detergent profesional Karcher pentru canapele si fotoliile din material textil.
Curatarea canapelelor si fotoliilor din piele se face cu aparat de curatat cu abur (Karcher) si cu solutii profesionale Meguiars.
Deplasare gratuita la domiciliul clientului in Bucuresti.
Tarife-textil
-Canapea material textil 2 locuri-70 lei
-Canapea material textil 3 locuri-100 lei
-Coltar material textil-150 lei
-Fotoliu textil-50 lei
-Covor- 10 lei m²
Tarife-piele
-Canapea piele 2 locuri-50 lei
-Canapea piele 3 locuri-80 lei
-Coltar piele -130 lei
-Fotoliu piele-40 lei
Ma puteti contacta prin mesaje WhatsApp sau telefonic oricand doriti (de luni pana duminica 07.00-00.00)
adită
Update preturi!=0724.280.736
Deplasare gratuita la domiciliul clientului in Bucuresti.
FOARTE IMPORTANT! Scaunul soferului se va usca indiferent de pachetul care il alegeti.
Fiecare pachet beneficiază de igienizare tapițerie cu abur.
Aburul neutralizează bacteriile și acarieni din țesătură in proporție de 100%.
Fiecare pachet beneficiază și de igienizare sistem aer condiționat cu abur la 137 de grade.
-Tarife tapițerie textil
-150 lei-Pachet basic-curatare scaune fata (impreuna cu tetiere)+bancheta spate+fete de usi ( materialul textil de pe fetele de usi cu injectie-extractie, plasticul cu abur) + cotiera

-180 lei-Pachet midle-tot ce contine pachetul basic+ mocheta masina

-210 lei-Pachet full-tot ce contine pachetul midle+ mocheta si laterale portbagaj

Pachete extra.
-80 lei-Plafon + stâlpi ( este o operațiune care necesita multa atenție, plafonul este mult mai pretențios fata de restul mașinii)

-50 lei - uscare totala( scaune fata+bancheta )

-Tarife tapițerie piele:

-170 lei-Piele integral( scaune, bancheta+ tetiere+ fete usi, cotiera)
Curatarea se face cu abur și cu produse dedicate pentru piele profesionale.
-preturile pentru mocheta ,portbagaj și plafon sunt la fel că cele din pachetele pentru tapițerie textil ( 30 lei mocheta, 30 lei portbagajul, 80 lei plafon+stalpi))

-160 lei Mixt-piele+textil
-preturile pentru mocheta ,portbagaj și plafon sunt la fel că cele din pachetele pentru tapițerie textil ( 30 lei mocheta, 30 lei portbagajul, 80 lei plafon+stalpi))

-FOARTE IMPORTANT !!!
-Bonus se oferă igienizarea sistemului de climatizare, cu abur, care omoară bacteriile in proporție de 99%. Nu vă puteți imagina ce bacterii zac în sistemul de climatizare!

-Curatare motor
Curatare compartimentului motor se face in prealabil cu degresant profesional apoi cu curatitor cu abur.
Fata de spalarea clasica a motorului cu vap-ul, aburul nu prezinta absolut niciun risc asupra componentelor electronice deoarece aproape tot jet-ul se evapora.

Tarifele sunt in functie de capacitatea cilindrica, automat un motor de capacitate mare are o plaja de curatare pe masura.
Preturi:
- 600 cc-1500 cc--50 lei
-1500 cc-2000 cc--80 lei
-2000 cc-2500 cc--100 lei
-2500 cc-3000 cc--130 lei
7urbo95
Salut, cat m-ar costa si pe mine retapitarea unui plafon de megane 1 clasic 2003, cu material textil? Ca al meu s-a dezlipit intr-o parte
bg17aw
QUOTE(7urbo95 @ 10 Aug 2017, 22:58)
Salut, cat m-ar costa si pe mine retapitarea unui plafon de megane 1 clasic 2003, cu material textil? Ca al meu s-a dezlipit intr-o parte

nu cred ca se ocupa cu asa ceva.
La Megane 1 si 2 plafonul nu se poate nici spala cu ud pt ca se dezlipeste.

Daca ma insel, astept mesaj
adită
Salut,

Nu ma ocup cu retapitare.

Se pot curata plafoanele care nu sunt dezlipite.

Multumesc!
animax20000
Salut.ma intereseaza si pe mine o curatare full la un clio 4..cat costa si cand se poate?mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.