Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan Laureate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Danut 88
Vand Dacia Logan (LAUREATE), an fabricatie 2007, 1.4 Benzina, Euro4, 179.000km, taxa platita, nerecuperata, al doi-lea proprietar. Ca si dotari: aer conditionat, servo directie, airbag sofer si pasager, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, jante aliaj pe 15'', proiectoare ceata. Masina are si cateva imbunatatiri aduse de mine cum ar fi:usi fata si polita spate insonorizate, deflectoare laterale geamuri, chedere intre usi Logan nou, extensie bara fata. Pe partea de sunet avem un Player Sony 4*45w (numai stiu modelul), componente fata Focal Acces 130(pe 13cm), spate coaxiale 16X9 Focal Acces, kit cabluri amplificator Dietz 20mm, amplificator mono clasa-d pentru subwoofer Alpine MRV-M500 (cumparat nou,are 1 an), difuzor subwoofer MTX RT12-04 (cumparat nou are 1 an) in incinta bass reflex facuta dupa specificatiile producatorului. Schimb de ulei + filtre,igienizare instalatie climatizare, curea antrenare, tampon antibalans, capat de bara dreapta, geometrie efectuate acum 500km. Antigel schimbt in Dec. 2016, kit distributie+pompa apa inlocuite in aprilie 2015 la 161.000km. Usa stanga fata+aripa dreapta spate vopsite in 2016. Am poze cu elementele inainte de vopsire, cine doreste le pot arata pentru a dovedi ca nu afost lovita. stopul dreapta spate l-am gasit spart in parcare, daca nu il inlocuiesc pana la vanzare se va scade din pretul masinii. Alte detalii la telefon. Permiteti-mi sa ascund numarul de inmatriculare pentru a evita unele posibile neplaceri. PRET:2700Euro discutabil in limita bunului simt. Petrisor-0729.355.526.
Danut 88
UP!
Danut 88
UP!
Danut 88
UP!

7 Apr 2017, 22:39:
Up!
Danut 88
Up! Prețul scade la 2600euro.
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Up! Prețul scade simțitor la 2450euro, am dat jos amplificatorul si subwooferul
Am cumparat si alta mașina.
MariusRZR
Banda izoliera de pe faruri mai adauga cativa cai in plus?
Danut 88
Nu e banda izoliera si nu, numai adauga niciun cal in plus. De ce?
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!Pretul scade la 2350Euro.
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Up!
Danut 88
Valabil!
Danut 88
Up!
Danut 88
Masina s-a dat, se poate sterge. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.