Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj dacia supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dumas
[VAND]4jante aliaj dacia supernova,2anvelope m+s stare noua,2proiectoare ceata stare foarte buna si cass cu usb si card pret 400 lei toate predare personala ploiesti tel:0723925844[attachmentid=1628062773] [attachmentid=1628062774] [attachmentid=1628062775] [attachmentid=1628062776]
dumas
Up
dumas
Up
catalinski
Cateva poze cu proiectoarele fata se poate?
dumas
Sunt luate acum 2ani noi nu stiu daca le am aprins de 10ori nu sunt crapate sau apa infiltrata im ele
catalinski
Sunt cele originale Elba parca?
dumas
Sunt cele originale elba.A fost o masina tinuta din scurt cu piese de origine dar in ultimul an cel putin papa ulei foarte mult si am decis sa o dau la rabla si atat am apucat sa mai iau de pe ea fiind printre ultimele cumparate 2 anvelope m+s in toamna rulaj aproximativ 2000 km cass in toamna se dusese displeiul la cel original
mai erau multe bune pe ea dar asta este pot spune o masina buna pentru varsta ei an fabricatie noiembrie 2000 primele loturi aparute.Si cel mai important pentru mine rugina care nu am avut decat la aripa stanga fata in rest bagand in fiecare toamna ulei in praguri usi aripi spate pe la centuri etc
Adrian Frigo
Catalinski,sunt originale de ELBA! wink.gif
catalinski
Ok...daca sunt cele origine spune te rog un pret pentru ele.
Si de unde esti?
BoR
Cu siguranță sunt de origine. Proiectoare pentru Nova și Supernova doar Elba Timișoara a fabricat.
dumas
Pret 80 lei. Sunt din Ploiesti.

6 Jun 2017, 20:24:
Pentru George nu cred ca pot trimite mesaje pe privat nu stiu daca ai primit.Cass-ul este in stare perfecta de functionare complet in cutie.Pret 50 lei
Adrian Frigo
Dacă vinzi proiectoarele și casetofonul,ultimul preț la jante cât iese? smile.gif
dumas
Ideea este sa gasesc pe cineva care ar avea nevoie de toate,am si specificat in anunt 400lei toate atat pentru transport ca mai sunt si taxe prin curier cat si predate personal daca ar fii prin preajma cel mai indicat.
dumas
Up
dumas
Up
dumas
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.