Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Motorizari disponibile pe siteul Dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
eXtenSion
Salutari,

Vreau sa cumpar o masina noua (preferabil care sa fie tot Dacia) asa ca m-am uitat pe configuratorul de la ei de pe site.

De ex la Duster am ales varianta Prestige, iar apoi am dat mai departe pt ca sa aleg motorizarile.

https://www.dacia.ro/gama-dacia/modele/dust...igure/A2s/grade

Initial imi apar multe optiuni pe pagina, dar fara sa fac nimic dispar mai toate pana cand raman doar doua.

Parandu-mi-se ciudat, am incercat si cu Logan si cu MCV si e tot la fel. La logan pt majoritatea variantelor imi apar iar multe motorizari, iar apoi dispar si ramane doar motorizarea de 75 CP ca si cum pe aia as fi ales-o eu.

Intrebarea e daca se intampla asta pt ca e ceva in neregula cu computerul/browserele mele sau sunt doar atatea optiuni?

Mi se pare ciudat ca odata ce accesez pagina cu motorizari imi apar o serie de variante, iar apoi dispar singure ca si cum as fi ales eu dintre ele.

Merci.
MyKe89
Dacă la Dastăr Prestij rămâi cu dCi-urile de 110 CP, 4x2 (EDC) și 4x4 (manuală), atunci e OK.

Mai ai un buton dedesubt, "Alte opțiuni disponibile". Acolo vei vedea cu ce versiuni de echipare sunt disponibile motoarele.
eXtenSion
Merci smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.