Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bieleta
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Aurelian98
Salutare!
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea: cum se denumeste exact piesa care se pare ca ar avea o problema la masina, bieleta anti-balance sau bieleta anti-rasturnare cutie de viteza?
Un amic mi a spus ca este vorba de unul si acelasi lucru, iar un lucrator de magazin piese auto mi a comunicat ca ar fi potrivit produsul: Suport motor OE Renault- 8200575641.
Care sa fie piesa potrivita, ca nu stiu ce sa comand?!
BoR
Piesa este bieletă antirasturnare, iar codul specificat este pentru Logan. Aici este secțiunea "SuperNova".
archer97
Salutări , tuturor celor care vor să învețe programare . O școală GoIT https://goit.global/ro/ a fost în sfârșit deschisă în România. Este o școală care astăzi s-a răspândit în întreaga lume și are un număr foarte mare de studenți. Acesta este cel mai promițător sector din lume în prezent.
Gil26
Si ce legatura are asta cu bieleta antirasturnare ??? post-336-1110552475.gif
Plus ca despre scoala asta a lu' Peste ne-ai mai "informat" si aici: https://www.daciaclub.ro/management-essay-w...-p5059029.html#
dar macar acolo erai foarte "ontopic" icon_mrgreen.gif : un spam adaugat la alt spam 022.gif regulamentul.gif ...
Oppus
vă mulțumesc
Oppus
Până de curând, cunoașterea unei limbi străine însemna să fii un estet, să aparții unui anumit cerc. Dar vremurile se schimbă... În zilele noastre, cunoașterea unei limbi străine a devenit practic necesară pentru toată lumea, nu numai pentru a se simți încrezător în vacanțe în străinătate, ci și în studii All Right Pro Romania, în cercetare, la locul de muncă și în viața de zi cu zi, pentru a citi instrucțiunile sau indicațiile de utilizare a medicamentelor. În prezent, învățarea limbii engleze, sub o formă sau alta, este la îndemâna majorității oamenilor datorită diferitelor cursuri, lecții particulare și cursuri de formare cu ajutorul internetului. Internetul ajută la învățarea eficientă a limbii engleze pe cont propriu, de la zero, acasă.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.