Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Achizitie duster
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Duster > Discutii generale - Dacia Duster
Cryyss
Buna ziua tuturor vreau sa ma adresez detinatorilor de Duster. Vreau sa cumpar un duster 1'5 dci 110cp sh din Germania ce ma sfatuiti sa verific ce model ph1 sau ph 2 buget cam 11k detin o dacia logan 1'5 dci si sant multumit de masina dar a venit vremea sa o schimb orice sfat este binevenit
Ce problema ati intampitat la duster?
Ce consum real are?
Ca intretinere ce costuri sant ?
Multumesc !!!
flavyus1987
La bani astia gasesti Duster full din 2014-2015 4x4 110cp 1.5dci.
Anul trecut costa 9500-10500e neinmatriculat si fara navi, in functie de uzura.
Daca vrei cu briz brizuri gen Navi originala, look de offroad cu kitul aferent si proiectoare sus, urci la 12-13mii euro.
Cryyss
Maxim 11 mii nu imi permit mai mult ma intereseaza parerile celor care detin duster pro si contra multumesc de informatie ...
flavyus1987
O sa pun in maxim 1h niste poze cu un Duster de care o sa te indragostesti pe loc.
Are sub 100mii km pe bord.

10 Jul 2018, 20:32:
Da-mi un nr. Detelefon sa iti trimit pe wazzup sau email.ca nu pot incarca pozele.
Cryyss
Nu vreau sa cumpar de pe forum vreau parerile detinatorilor de duster daca merita sa bagi bani in duster sau sa ma orientez spre alta marca...mesaj privat nu pot sa iti trimit pt ca sant membru incepator ..vreau duster pt ca chiar imi place masina ...dar conteaza mult si fiabilitatea ei.. mulțumesc...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.