Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cod radio Dacia Dokker
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Dokker si Dokker Van > Dacia Dokker Van
Palau Stefan
Salut, am achizitionat o Dacia Dokker 2014 din Germania si radioul nu merge deoarece imi cere codul, problema este ca codul nu-l gasesc nicaieri, nici in cartea masini, nici pe factura, nici in cartea radioului si nici in carnetul de intretinere. Va rog sa ma ajutati si va multumesc anticipat.
Palau Stefan
Nu ma poate ajuta chiar nimeni???
tatabobu
Vezi ca e un topic cu "cod radio" in titlu, posteaza acolo si te va ajuta cineva.
einstein1984
QUOTE(Palau Stefan @ 2 Aug 2019, 16:07)
Salut, am achizitionat o Dacia Dokker 2014 din Germania si radioul nu merge deoarece imi cere codul, problema este ca codul nu-l gasesc nicaieri, nici in cartea masini, nici pe factura, nici in cartea radioului si nici in carnetul de intretinere. Va rog sa ma ajutati si va multumesc anticipat.
*


pune poza cu factura si iti incercuiesc eu unde e codul
Logan80
QUOTE(Palau Stefan @ 2 Aug 2019, 15:07)
Salut, am achizitionat o Dacia Dokker 2014 din Germania si radioul nu merge deoarece imi cere codul, problema este ca codul nu-l gasesc nicaieri, nici in cartea masini, nici pe factura, nici in cartea radioului si nici in carnetul de intretinere. Va rog sa ma ajutati si va multumesc anticipat.
*


Vezi ca sunt aplicatii pe android gen Dacia Radio Calculator, Radio Code, Renault Radio Code Calculator
Sau aici poti intra https://www.youtube.com/watch?v=sMGvFMqRbe4
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.