Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cafeneauna oldtimer
DaciaClub - Forum Dacia > Oldtimers > Oldtimers
smith
De ce tovarăși, de ce să nu existe si un topic de cafenea oldtimeri in secțiunea oldtimer?

Am vazut azi o dacie 1310 verde in pipera vizavi de hp, si m-am întrebat, a cui o fi ea oare?
Si unde să întreb? Pe daciaclub? Da' unde, la cafenea, la oldtimers, la probleme CLT? Zi neamule, care erai cu dacia verde?!
iulica89
In ultimii 5 ani, microbul Dacia 1300/1310 - Oldtimer s-a imprastiat si au aparut in peisaj mai multe persoane care nu au participat la intalniri sau au participat doar la intalniri in orasul lor. Daca nu ii regasesti pe paginile facebook dedicate, este aproape imposibil sa ii gasesti aici...
Ov
Nu este ok sa existe cafenea pt ca se va ajunge la un singur topic unde toata lumea va posta orice (vezi topicul initial cu 1300). E amuzant cand stai toata ziua la palavre cu colegii, dar un chin absolut atunci cand cauti o informatie. De aia e mai bine sa existe topicuri dedicate. Ai putea sa incerci un topic la intalniri, dar cum zice si Iulica, nu cred ca o sa rezolvi mare lucru pe aici.

Eu personal ma bucur ca "agitatia" s-a mutat pe facebook si pe forum au ramas informatiile mai tehnice.
smith
Ah, facebook nu am / nu ma intereseaza. Stergeti topicul daca e cazul.
Ov
QUOTE(smith @ 4 Oct 2019, 11:17)
facebook nu am / nu ma intereseaza
*



te invidiez smile.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.