Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Radio Renault Clio 4 2016
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
maalex98
Buna seara/ziua! As avea nevoie de cateva pareri in legatura cu schimbarea radio-ului unui renault clio 4 2016. Am varianta de clio fara navigatie, adica am acel radio simplu si as vrea sa stiu daca este posibil sa il schimb pentru ca rama are o forma mai ciudata, nu este dreptunghiulara ca la casetofoanele standard.

Imi puteti recomanda o varianta?user posted image

Va multumesc mult!
xmisterx
Nu prea merita sa pui alt player acolo pt ca si difuzoarele din usi sunt destul de slabe, eu as alege varianta unu-i suboofer de dimensiuni mici pt portbagaj sau poate chiar unul underseat.
maalex98
si imi poti da un exemplu de un subwoofer underseat? ceva acceptabil ca pret?
xmisterx
De modelele underseat mi-a fost si mie frica sa i-au ceva pt ca ceva decent e c-am scump, am ales o varianta pt portbagaj de dimensiuni mai mici si sunt multumit.

https://www.emag.ro/subwoofer-activ-blaupun...a/pd/D85NQBBBM/
maalex98
Multumesc! Si imi mai poti recomanda niste difuzoare mai ok?

26 Feb 2020, 10:43:
si un subwoofer ceva mai micut pentru care sa nu am nevoie de statie exista?sau ar trebui sa ia ceva bluetooth?
xmisterx
Mai mic decat ce-l din link nu cred ca o sa gasesti, este activ( are amplificare proprie), daca montezi un subwoofer nu mai ai nevoie sa schimbi difuzoarele din usi.
maalex98
Chiar nu este un cd player care sa arate bine estetic in locul aceluia? Va multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.