Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inmatriculare Sandero Stepway Nou
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Diverse - Dacia Sandero
AlexB39
Salut

Cineva care a inmatriculat recent.

Numerele rosii/provizorii expira sambata pe 27 Iunie, azi 25 iunie (19:36 PM) sunt programat la DRPCIV Bucuresti pentru depunerea dosarului de inmatriculare.

In cat timp elibereaza numerele definitive DRPCIV-ul?
Preferentiale sau Nr. la rand.

Pana la eliberarea numerelor definitive presupun ca nu mai am cum sa circul, avand numerele rosii expirate?!

Multumesc
einstein1984
pai la rand ti le facea in cateva ore, la preferentiale depinde cat au de lucru, maxim 2 zile
cu numerele rosii expirate evident nu ai cum sa circuli.
MyKe89
Cândva dura și câteva zile, acum durează câteva ore. Eu am primit numerele preferențiale în 2 ore, însă termenul final îl afli abia după ce depui actele.
AlexB39
Super, va multumesc pentru info.
Deoarece programarea este la ora 19:36, cele 2 ore ies din discutie, mai mult ca sigur trebuie sa ma prezint maine pentru ridicarea lor.
Horatiu_Andrei
In unele judete se asteapta 2-3 zile si pt numerele "la rand". Poate ai noroc.
AlexB39
Multumesc tuturor, a doua zi la ora 12:00 aveam numerele preferentiale gata, ridicate de la DRPCIV si montate pe masina.
Erau gata in doua ore, asa cum mi s-a comunicat la ghiseu, daca nu aveam programarea la 19:36, programul lor este pana la ora 20:00.
einstein1984
se le folosesti sanatos si multi kmp fara probleme!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.