Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Afisare contacte MediaNav Evolution
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Diverse - Dacia Sandero
AlekuGS
Salut,

Detin un Sandero 2 Stepway Prestige 2018. Nu imi afiseaza mereu contactele pe medianav cand sunt apelat.

Am incercat sa salvez contactele cu prefix +4, fara prefix, am actualizat medianav, am sters imperecherea si am reluat de la capat acceptand permisiunile imperecherii.

Agenda o vede in medianav, daca apelez imi arata numele contactului. Dar cand sunt apelat imi arata doar unele contacte. In rest apare doar numaraul sau numarul cu unknow.


Are cineva o idee ce ar putea fi?
RazvanF
Asa face si la mine, masina fiind din 2017. Nu am incercat cu un tel. Apple. Chiar sunt curios daca se comporta la fel.
iulica1978
sandero stepway 2018 , la fel patesc si eu , i-mi arata nr dar nu si numele.
bianca25
Buna,

Sunt curioasa cum va conectactati la Media Nav?

Detin Sandero 3 si nu reusesc sub nici o forma sa raman conectata la aplicatie. Am incercat cu mai multe cabluri, am facut update la telefon, insa mai mult de 10minute nu reusesc sa proiectez.

Multumesc
NeeK
@bianca25
Asta datorita versiunii de soft a telefonului ce e prea noua fata de ce stie versiunea de soft a MediaNav-ului.
Actualizeaza versiunea MediaNav-ului. Banuiesc ca ai MediaNav MN3 pe Sandero 3 si ultima sa versiune e 1.0.15.5.
DFA
Pe Sandero III este Media Nav 4.5 și cu firmware oriunde în gama 6.0.8.3 - 6.0.9.9...
NeeK
Scuze, ai dreptate @DFA.
Problema actualizarii versiunii ramane valabila.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.