Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ofer comision pentru găsire de piese
DaciaClub - Forum Dacia > Oldtimers > Oldtimers
Maniak22
Salut. Vreau sa ajut un prieten de familie care este mai in vârsta si nu are acces la internet. A facut omul la Dacia din 84 tot cu mana lui vopsitoria si tinichigeria si este in faza de reasamblare. Are nevoie piese noi tot ce tine de mecanica, frâne , direcție tot, recondiționare cutie si ambreiaj. Eventual si o instalație electrica noua, furtune apa motor, furtune frâna si benzina etc. Vrea sa le cumpere toate odata dintr-o singura sursa chiar daca il va costa dublu la final fiindcă unde locuiește el nu ajunge curierul si trebuie sa mearga in oras sa le ridice.
Motorul e segmentat iar la interior nu a umblat fiindcă este bun.
Astept mesaje in privat

P.S. Cred ca am postat gresit anunțul si trebuia postat la Bursa. Rog moderatorii daca deranjeaza sa fie mutat
maho
Nu cred ca ai vreo sansa de a rezolva totul intr-un singur loc si dintr-o singura sursa. Piesele banuiesc ca le vrei nu doar noi, ci si de calitate, asta poate fi o problema pt. unele din ele (mai ales daca ti se propun toate dintr-o singura sursa).
Incearca totusi sa-ti gasesti niste timp pt. documentare, daca nu "arde".
Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.