Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Duster II MediaNav MN4 cu Android Auto CarPlay wire
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
NeeK
Navigatie noua originala Renault compatibila cu Dacia Duster II Faza 3 (din 2020)
Navigatia LAN5900WR Media Nav 4 model nou cu versiunea software 9.0.9.6, liber la upgrade-uri viitoare.
Funcții pentru camera retrovizoare, Driving Eco2, temperatură externă, Android Auto, CarPlay și WiFi activat.
Sistem de operare bazat pe Linux
Este modelul de unitate cu caracteristică radio DAB. Această unitate are funcția de conectare wireless Android Auto și CarPlay.
Include hărțile Europei de Vest sau Est 2021.Q2.

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

Pret 350 Euro
Alte detalii in privat.

ergo
Am un Duster 2020 cu Medianav 3 si ma bate gandul s-o schimb cu asta noua.
Banuiesc ca e plug&play, merg toate cele 4 camere? Conectica e aceeasi?
Multumesc
NeeK
@ergo
Conectica intre MN3 e diferita fata de cea pe MN4. Nu e plug & play daca ai MN3.
Nu imi aduc aminte sa fi vazut in setarile de la MN4 optiunea de multicamera. Dar am sa verific inca o data si revin su feedback.

16 May 2022, 19:23:
Da, poate functiona cu cele 4 camere disponibile pe Duster, suporta multiview camera.
ergo
Multumesc, am trimis PM.
ergo
Am facut o poza la conectori, multumesc.
Pe traseul cablurilor nu mai sunt alte mufe.
[attachmentid=1628139530]
NeeK
Astfel MN4, din pacate nu se poate adapta inca in loc de MN3.
NeeK
Pretul acestor unitati e acum de 400 Euro.
NeeK
Cum au disparut unitatile cu WiFi integrat acestea sunt ultimele unitati care il mai au si pretul a devenit 500 Euro.
GIC
Post gresit!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.