Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aparatori noroi pentru Dacia Spring a montat cineva
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Electric > Dacia Spring
andicosty
Salutare!

A montat cineva aparatori de noroi pe Dacia Spring? Daca da, de unde le-ti cumparat? Cei de la reprezentanta Dacia nu au dedicate pe masina au doar modelul universal.
alexis
Salut, mi-am montat eu. Sunt luate de pe Aliexpress si sunt pentru Renault Kwid. Se potrivesc perfect.
einstein1984
8201235609 Bavettes avant Dacia
8201235609 Bavettes arrière Dacia
andicosty
Le-am gasit pe un site de accesorii auto de la Timisoara de unde am achizitionat si cotiera, dar din pacate nu mai este pe stoc.

https://www.2323.ro/Aparatori-Noroi-Pentru-...pring-Marca-AVR

Mai asteptam poate ...poate vor reveni biggrin.gif
IRONICK
QUOTE(andicosty @ 21 Oct 2022, 20:10)
Le-am gasit pe un site de accesorii auto de la Timisoara de unde am achizitionat si cotiera, dar din pacate nu mai este pe stoc.

Aparatori-Noroi-Pentru-...pring-Marca-AVR[/url]

Mai asteptam poate ...poate vor reveni  biggrin.gif
*



Chiar asteptam cand o sa le faci reclama.
Tu chiar crezi ca userii de pe forum sunt chiar batuti in cap ca voi?
Gil26
Iar asta...nu e totul excl.gif , cei de la 2323 au si cotiere comode, stabile si care se incadreaza perfect pentru Spring biggrin.gif ;
QUOTE(andicosty @ 17 Oct 2022, 09:02)
Salutare posesori de Dacia Spring!

In urma cu 3 saptamani dupa o lunga asteptare mi-a sosit Spring-ul mult asteptat. Obisnuit cu cotiera ( se pare ca mai exista masini fara cotiera din fabrica mad.gif ) am intrebat la reprezentanta de pret si tare mi-a fost mirarea raspuns ,, nu am avut si nu avem cotiera pentru Dacia Spring,, ...wow...rasu-plansu!

Prin urmare hai pe sf goagle cu cautarile, oferta restransa, am gasit cotiera marca Rati model Armster 3 ( cica ultimul model de la firma ungureasca ) la o firma din Timisoara, pretul 370lei la oferta varianta pe negru piele vegana. Cotiera se instaleaza usor, 4 holsuruburi pe lateral. Se merita arata bine si este comoda ( atasez si niste poze ). Pentru cei interesati fara reclama site-ul este www.2323.ro.
*


plus bavete de noroi pentru Duster smile.gif :
QUOTE(andicosty @ 16 Dec 2020, 16:43)
Buna ziua, sunt posesorul unui Duster din 2016, masina cumparata de noua din reprezentanta. 
In acelasi an i-am montat niste bavete de noroi fata + spate cumparate tot de la ei, dar care efectiv s-au ros-uzat cu timpul si as dori sa le schimb. Intrebarea mea este daca a instalat cineva sau auzit de marca de aparatori de noroi aVr ( fara a face reclama www.2323.ro ), am vazut ca au pentru multe masini si au si pentru Duster 1...a montat cineva sau auzit de acest brand? Cu multumiri!
*

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.