Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fotbal cu Toyota Aygo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
memyselfandI
Incredibil dar adevarat. smile.gif

http://video.google.com/videoplay?docid=41...8464&q=top+gear


Dureaza putin pina il incarcati, dar credeti-ma ca merita !

Bafta !
kum
Super tare . Vreau si eu o masinuta din aia !
ssilviu
este filmuletul din top gear?
Ake
L-am vazut in emisiune.
Prima reactie a fost:
"Bine, reclama reclama, dar cati bani aruncati frateeee!"
driverx
QUOTE(Ake @ 1 Feb 2006, 13:15)
L-am vazut in emisiune.
Prima reactie a fost:
"Bine, reclama reclama, dar cati bani aruncati frateeee!"
*



Multi, dar trebuie sa recunosti ca e super. Distractie scumpa rau, dar faina.
kire
Interesant mod de ati face reclama. Nu cred sa fi fost foarte scumpa distractia. Cateva masini nu cred sa fi patit ceva, cel mult o bara sau ambele.
Ake
Ma indoiesc ca alea chiar si reparate, ar putea fi vandute cu mai mult de 50% din pret.

doar daca nu sunt scoase pe ebay cu titlul de masina movie star sau
mult mai putin credibil pentru Toyota, reparat si facut pe niznaiu, vandute de noi.
vv
Asa, si? Au dat 35.000 de lire pe publicitate, daca e cum zici tu. O nimica toata, la audienta pe care o are TopGear.
memyselfandI
Din " pacate" bugetul emisiunii Top Gear depaseste orice imaginatie.

video.google.com/search Top Gear

Puteti vedea aproape toate filmele.

Bafta !






maxiK
smile.gif hai s-o punem si noi de un meci
Ake
QUOTE(vv @ 1 Feb 2006, 14:13)
Asa, si? Au dat 35.000 de lire pe publicitate, daca e cum zici tu. O nimica toata, la audienta pe care o are TopGear.
*


Eu n-am zis ca n-a fost o afacere pana la urma. Doar ca ma gandeam ca mai ieftina ar fi fost o reclama cu un copil care sa spuna lu tacsu "Daddyiii, ai trecut de kindergarten...you fokkin dickhead". Si restu de bani sa mi-i dea mie blush.gif .
driverx
QUOTE(Ake @ 1 Feb 2006, 14:56)
...Si restu de bani sa mi-i dea mie blush.gif .
*



Se vede ca vrei sa iti schimbi masina radmasa.gif

Cu o asemenea reclama nu castigi neaparat clienti pentru masinuta aia, ci castigi imagine la Toyota, poate reusesti sa definesti (sau...RE-definesti) conceptul de simplu, functional, eficient, intr-o era cand autoturismele au tot felul de prostii pe ele, cabluri asa de multe intr-o masina de poti inconjura pamantul cu ele si sa ii mai faci si fundit(z)a.

Per total...great job. Pacat ca nu eram si eu la volanul uneia din masini sa ma distrez si eu asa.
vv
PAi eu tocmai asta ziceam... la evenimente sportive, stiu sigur ca publicitatea "conventionala" ajunge la milioane de $ pentru 30 secunde. Nu stiu cat costa secunda de publicitate la TopGear, dar fac pariu ca 35k lire pentru 5 minute nu e deloc o afacere proasta. Asa ca la partea cu "restul de bani"... vezi poate ramai pe minus smile.gif
Buyaka
QUOTE(maxiK @ 1 Feb 2006, 14:32)
smile.gif  hai s-o punem si noi de un meci
*




... fara fault-uri daaa?
driverx
QUOTE(maxiK @ 1 Feb 2006, 14:32)
smile.gif  hai s-o punem si noi de un meci
*



La Logan spoilerele se lasa si fara sa le ajuti tu radmasa.gif
walleye
cind mi-oi reforma daciuta ma ofer voluntar pentru o miuta auto. parca ma tenteaza mai mult decit sa-mi descarc frustrarile pe primul mertan negru care nu-mi acorda prioritate.
IRONICK
Eu vin cu o Lada, voi cu Logan-urile. Da jucam cu fault-uri. Daaa ? radmasa.gif
steph
Voi glumiti glumiti, dar o pila la remat si un camp se gasesc nu? cu putini banuti o pun de o miuta.

Stau sa ma gandesc daca nu cumva sunt regizate toate fazele funny de acolo!
Lexy
Belea reclama mai ales ca idee ! Si sigur impactul a fost cel banuit!Belea...



Today,Tomorrow, Toyota!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.