Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Care este numarul de la hingheri?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
silviumc
$SUBJ
Lexy
S-a pus lumea pe treaba biggrin.gif

Am gugalit si n-am gasit...
hebron
Poate sunt in Pagini Aurii biggrin.gif biggrin.gif (daca au clienti)

Serios acum, m-am uitat pe net si la Baza Pallady, unde cica aduc toti cainii nu aveau trecunt nici un nr de telefon, poate un telefon la Primaria de sector ti-ar fi de folos.
BogdanF
suna la 931
ionutzp
am cautat si eu mai de mult, vizam o gas(h)ca din fata blocului. Am aflat ca cica se ocupa o institutie care se cheama Administratia pentru Supravegherea Animalelor (sau pe-aproape) - un eufemism pentru hingheri. Problema e ca haita e activa noaptea iar respectiva institutie are program pana la orele 16.
Ciumonk
Eu zic sa ii lasati in pace...si acum ,hai,dati cu pietre....
jaf
Poate B XX HNG sau DOG ? huh.gif
ghc
Google it! I se mai spune 'ecarisaj'...
http://www4.pmb.ro/wwwt/undecui/undecui.php?arg2=srch (cautati 'ecarisaj')
http://www.animapro.org/proprietari/proprietari.php
ydaniel
si eu am unii.
tatabobu
QUOTE(ghc @ 2 Feb 2006, 22:29)



Din linkul asta am scos raspunsul PMB: "Adresati-va Asociatiei pt Protectia Animalelor. Str. Selari 2-4 Tel. 3129555"
silviumc
QUOTE(tatabobu @ 3 Feb 2006, 10:06)
"Adresati-va Asociatiei pt Protectia Animalelor"


Bah! Nici o protectie! Eu vreau numarul la aia care vin si-i iau cu lopata, apoi ZAP!! 166.gif

Ajunge cu protectia animalelor, eu vreau protectia oamenilor.

LATER EDIT: se pare ca asta ar fi totusi locul: Asociatia pt Protectia Animalelor str. Selari 2-4 Telefon 3129555. Desi nu suna a ceea ce ma asteptam eu. N-am dat telefon inca, dar o sa incerc.

PS
Daca un mesaj a primit reply-uri nu mai poate fi editat? Vroiam sa trec numarul asta la inceputul topicului, sa fie la indemana.
kaspersky
timp de 24 ore poti sa-ti editezi mesajul dupa aia pa pa!
hebron
In sectorul 3 am vazut ca-i ridica unii de la Centrul Ilioara unde ii si cazeaza...Incearca sa aflii un nr de telefon de acolo sau sa te duci. Este spre Autostr Soarelui, pe str dintre Begenbier si Opel Gtt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.