Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Are cineva drum pe la RAR?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Ciumonk
Salutare tuturor......daca aveti treaba pe la RAR,in orice judet,ati putea sa intrebati cam cat ma costa omologarea individuala a unui autovehicul construit din parti detasate ,cu 4 roti si motor in 2 timpi de 600 cmc?Macar ceva informativ.Sau cat m-ar costa omologarea unei masini(Dacia 500) modificate in sensul micsorarii masei proprii.Macar informativ.Va multumesc anticipat.

P.S.:Desi s-a mai discutat,inca nu am primit nici un raspuns concret,asa ca v-as ruga sa lasati topic-ul asta macar o saptamana.Va multumesc.
paulp
ww.rarom.ro si intreaba direct wink.gif
Ciumonk
Am intrebat.Dar vreau sa am mai multe surse.
paulp
Pai sursa cea mai buna e cea autorizata wink.gif
Vezi ca ai acolo pe site procedura, si unde se face treaba asta. Si ai si niste nr de tel wink.gif

E cel mai simplu si mai sigur smile.gif
Ciumonk
Da,stiu.Multumesc.Dar vroiam ceva informatii concrete,de la cei care au incercat asa ceva,pt ca numai luni pot sa dau telefon....
Pe un alt forum mi-au spus ca nici nu se uita la tine cand le spui ce vrei.....chiar daca e numai o simpla recantarire......si eu am nevoie de mult mai multe,teste,norme bla bla bla....ca si MOT-ul de la britanici.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.