Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Scandalul Jiji vs.Vadim
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Adrian13
Nu pot sa-mi explic de ce s-a inregistrat de 2 ori.Scuze moderatori!
costi
Las' ca plecam de aici!
Da-i boalei de bezmetici. Doi fanfaroni.
Poate isi rup gitul acum inainte de anticipate!
SiloS
Nu il inteleg pe vadim de ce se cearta cu jiji . Totusi vadim este un om cult , cu facultati etc. si ma surprinde faptul ca s-a coborat la nivelul unui cioban cu maibah .
costi
Simplu!
Caracterul !
Geaba facultati, geaba cultura daca ai un caracter mizerabil.
Citeste Romania Mare sau Tricolorul ca sa-ti dai seama.
Omul asta respira ura, invidie si santaj.
Se crede inca redactor la Scinteia.
Paradoxal dar Vadim nu are decit de pierdut din lupta cu JJ.

Pina si Leonida Lari s-a dus.....
alex275
Se duc pe capete....... laugh.gif
marafetu_80
Parerea mea este ca sunt doi oameni "culti" care nu mai stiu cum sa atraga publicitatea asupra lor , e un alt scandal idiot , oricum nici Vadim nu e departe de Jiji.
Din partea mea sa se omoare , nimeni nu o sa le simta lipsa.
Valentine
De ce e topicul asta la statistici? Nu vad nici o statistica smile.gif
Pana una alta au gasit o metoda perfecta de a-si mai face putina publicitate gratuita smile.gif
driverx
Adrian13

Ca totul sa fie OK, in avatarul tau, pe oaia din stanga, pune-l pe nea Vadim.
sddragos
A sosit vremea in care mafiotii se elimina reciproc. Cand justitia "nu are ce le face", sau nu vrea, se distrug intre ei.
Nota 10 lui Becali pt. case le construite sinistratiilor, ajutoarele pentru biserici, oameni nevoiasi.
Zero barat pentru modul in care intelege el comportamentul unui bogatas in societate. Zero pentru cultura.
Vadim e penibil.
SUPERCAR
Gigi are dreptate...pana acuma tot ce a zis Vadim despre el nu sa adeverit plus de asta cum il caracterizati voi pe vadim care zice "moarte banditului gigi becali" ?
laca820
eu cred ca amandoi se cearta degeaba pt ca am vazut la un post tv nu zic numele ca vadim facea donatii din buzunarul lui Gigi, i-a spus lui Gigi dak vrea si el sa sponsorizeze cu ceva pt niste oameni amarati iar Gigi a spus ca a trimis un camion de ciocolata dar nu a zis ca i-a dat lu vadim asa ceva pt ca el a zis ca nu se lauda cu asa ceva pt ca i-a dat lu vadim astea dar citez " daca era nenorocitul de Vadim el spunea ca mi-a dat toate astea".
ashu
Ha? blink.gif
pastrama
Io-s cu Jiji...da amandoi sunt cretini rau de tot. Astia suntem noi romanii! Fara scandaluri si batai nu se poate. Oricum, sunt tare curios cine o sa castige "batalia".
bomicabomic
QUOTE(pastrama_stelistu @ 10 Feb 2006, 22:54)
Astia suntem noi romanii! Fara scandaluri si batai nu se poate.
*


Stai mai omule, nu generaliza, ca nu se bate Liiceanu cu Paler, ci doi luseri, ale caror creiere insumate, fac exact cit al unei bibilici.
pastrama
QUOTE(bomicabomic @ 10 Feb 2006, 23:11)
Stai mai omule, nu generaliza, ca nu se bate Liiceanu cu Paler, ci doi luseri, ale caror creiere insumate, fac exact cit al unei bibilici.
*


Pai io tocmai de aia ma oftic...ca pe toate posturile numai razboinicii sunt...si romanasii se uita.
Cand apare Jiji singur, e frumos ca te distrezi ascultandu-l. Dar cand vad cum se cearta ca doi copii imi vine sa crap. Si aici nu e vorba numai de cei 2...e vorba de majoritatea politicienilor de la noi.
GABONE77
2 dementi. mi se afce scarba numai cand aud de ei. nu stiu cum unii se pot uita la tv la emisiuni din astea.
eudin_umarian
prima impresie a fost ca vor sa-si faca publicitate. ce a urmat m-a lasat fara replica...doi oameni cu acelasi caracter infect,ii deosebeste doar cultura(de grau)... icon_mrgreen.gif
mircea-daniel
Simbolurile erei prin care trece Romania. In anii erei spatiale, in America se dadeau la stiri si la TV emisiuni despre programul spatial american. Mult mai multe decat se dadeau despre razboiul din Coreea/inceputul Vietnam.
apunake
Jiji are multe defecte, dar cel putin nu e ipocrit. Spre deosebire de Tribun,care exceleaza la capitolul asta. Adica una e sa spui ca esti "razboinicul luminii", ceea ce denota multe, dar nu falsitate si alta e sa spui ca ai "imbracat camasa cenzurat" ceea ce e deja aproape patologic.
Jiji are cel putin si momente cand e simpatic si mai e si (in general) sincer.
J o h n n y
http://www.romare.ro/revrm.html


MOARTE BANDITULUI !!!

laugh.gif
pastrama
Becali o fi el cum o fi...da Vadim e nebun!!!
marksman
QUOTE(Johnny_Bravo @ 13 Feb 2006, 23:13)
http://www.romare.ro/revrm.html
  MOARTE BANDITULUI !!!

  laugh.gif
*


"Sa-mi biiiip biiiip Vadim Tudor cu tot neamu' lui!!! dang... dang! " Incredibil!!!
Uncle-Sam
ma, adevaru e ca ne-ar trebui un fanatic din asta la putere post-336-1110552449.gif
Adrian13
Asta inseamna si sfirsitul lungii prietenii Vadim-DDDirect.E ca vorba aia "De necazu' satului tai "ceva" barbatului". radmasa.gif Adica Vadim se cearta cu JIJI si se supara pe Danut.Pe mine ma dau gata de ras chestiile gen Vadim."Cretinul din pipera,dementul din pipera".Gigi"Ce sa-mi faca mie papagalu'asta?Pai daca-l are pe dracu-n el!". popa.gif popa.gif radmasa.gif radmasa.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif
einstein1984
Eu cred ca amandoi au dreptate : Vadim e bolnav iar Gigi e semianlfabet. Nu vad de ce se tot contrazic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.