Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Day Of Defeat (DOD)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
volint
Day of Defeat free pt wekend !!!!

Cine are chef sa-l vada (jocul) are ocazia acum.

http://www.steampowered.com/?area=news
Smudo
Foooooarte frumos jocul. Pacat ca pina reusesti sa il iei si sa intri pe el, se termina week-endul. La DSL de 10 MBit/s ma chinuii vreo 3 ore cu el pina sa-mi pun steam-ul (asta mearsa repede), update la joc sau ce draci ii trebuie pe-acolo. Asa ca stersai tot. Ah, intre timp primii zeci de mesaje ca serverele lor sint prea ocupate si imi intrerupsara update-ul intr-o veselie.
volint
QUOTE(Smudo @ 11 Feb 2006, 18:48)
Foooooarte frumos jocul. Pacat ca pina reusesti sa il iei si sa intri pe el, se termina week-endul. La DSL de 10 MBit/s ma chinuii vreo 3 ore cu el pina sa-mi pun steam-ul (asta mearsa repede), update la joc sau ce draci ii trebuie pe-acolo. Asa ca stersai tot. Ah, intre timp primii zeci de mesaje ca serverele lor sint prea ocupate si imi intrerupsara update-ul intr-o veselie.
*




mda.. e posibil sa fie aglomeratie, insa steam installer il poti lua din alte zeci de locuri, nu tre sa stai 3 ore sa iei 200 megi...
cat despre joc... e adevarat ca e mare, da' tu zici ca ai 10 MBit... asa ca n-ar trebui sa ai pb cu timpul.. io am doar 256... wacko.gif si-l joc deja... biggrin.gif
amc
jocul iti ramane si dupa weekend,mai pot sa l joc la single player?
Smudo
QUOTE(volint @ 11 Feb 2006, 19:21)
mda.. e posibil sa fie aglomeratie, insa steam installer il poti lua din alte zeci de locuri, nu tre sa stai 3 ore sa iei 200 megi...
cat despre joc... e adevarat ca e mare, da' tu zici ca ai 10 MBit... asa ca n-ar trebui sa ai pb cu timpul.. io am doar 256... wacko.gif  si-l joc deja... biggrin.gif
*


Nu era de la mine problema, ci de la serverele alora pe care ma chinuiam sa intru cu steam-ul. Steam installer ala se lua in 2-3 secunde, dupa aia il instalai si cica imi facea nu stiu ce prostie de update care mergea ca ochii mortului. Ma enervai si stersai tot ce luai in legatura cu jocu' ala, se adunasera vreo 3 Gb.

Da' ok, sa trecem peste asta, ziceti cum e jocu', ca fusai mai devreme la MediaMarkt si-l vazui acolo, era la vreo 20€. Sa mi-l cumpar? Ne adunam mai multi sa ne jucam? Sau alte shootere? Spuneti care sa ma uit sa-mi cumpar, si cum facem sa ne gasim pe net sa ne jucam.
Smiley
QUOTE(amc @ 11 Feb 2006, 21:06)
jocul iti ramane si dupa weekend,mai pot sa l joc la single player?
*



DOD e un soi de Counter Strike cu tenta de al doilea razboi mondial. jucat in single player player, are la fel de mult farmec ca si un solitare in retea.

amc
dod sau cod1,2 stiu asta!
nu stiu cum e cu steam asta
dupa weekend mai pot folosi jocu(cei 3gb) mai e bun?
Smudo
Asa, ca sa aduc topicul asta sus, ca poate s-or gasi care sa se joace asa ceva. Pot sa spun ca atit cit am apucat sa ma joc, mi-a cam placut jocul. Adica mi-a cam placut de as vrea sa mi-l cumpar.

Am avut totusi ceva ghinioane cind m-am jucat, din cauza ca peste tot pe unde am intrat am dat numai de maniaci inraiti care m-au impuscat mai tot timpul, nu stiu de ce huh.gif . Ar fi misto daca ne-am aduna mai multi de pe forum sa intram pe un server al nostru, la fel cum intram pe lfs.
Intrebare: se joaca cineva mai demult jocu' asta, stie/poata sa faca un server care sa mearga binisor si sa ne jucam? Alti amatori inafara de cei care au scris pe topicul asta se mai anunta? Ca am de platit niste polite alora care m-au batut la lfs, si asta ar fi cea mai buna ocazie icon_mrgreen.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.