Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: imi dati si mie un vot?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2
Mr.M
Salut!
Fratele meu participa la balul bobocilor si ar avea nevoie de votul vostru.Ce spuneti?I-l dati?

http://www.balecg.com/personala.php?who=dragos

da ....stiu...! Un anunt mai "altfel" dar...fiecare se promoveaza cum poate, iar eu apelez la ajutorul vostru.
Va multumesc!
driverx
Ce sa votez la asta? Nu e nimic de votat. Eventual ca e sincer, sau face pe sinceru. In rest?
Mr.M
in rest....e fratele meu si asta ar trebui sa spuna totul! tongue.gif
musicall
Nu e link... normal (adica nu se schimba sageata in manutza) Trebuie apasat doar pe... VOTEAZA!!

Hai sa-l ajutam pe acest baiat... merita wink.gif
Lexy
Hai ca-l ajutam ca-i dragut biggrin.gif
DRE
L-am votat.. Iar la fete am votat-o pe Lorena 04.gif wub.gif
Charlton
L-am votat , iar la fete... M I H A E L A 38.gif
Lexy
Lorena e dragutica..Ultimele doua prea ostentative..
romulus
Nu l-am votat. Nu mi-a placut cum s-a prezentat. cool.gif
Lexy
tongue.gif tongue.gif rautatea asta domne'...Are 19 max...cum ai vrea sa se prezinte?!Hai baga un vot la baiatu' ca nu-ti pica dejtu' rolleyes.gif
einstein1984
Ti-am votat fratele, dar numai din solidaritate.
Ai un suflet mare ,Lexy, tu ai da cate un vot la fiecare!
alex275
Eu ti l-am votat pentru simplu fapt ca ti-a trecut prin cap sa apelezi la noi, dar nici mie nu mi-a placut deloc cum s-a prezentat!

Mihaela, in poza a doua, "e pa sistem", ca sa nu zic ca e buna rau! laugh.gif
Da n-am votat-o, d-al dracu' icon_mrgreen.gif
romulus
QUOTE(Lexy @ 23 Feb 2006, 12:30)
tongue.gif tongue.gif   rautatea asta domne'...Are 19 max...cum ai vrea sa se prezinte?!Hai baga un vot la baiatu' ca nu-ti pica dejtu' rolleyes.gif
*


Scuza-ma, dar pe asa ceva nu pot pune dejtu`. L-am votat pe cel cu cele mai putine voturi. Macar ala a zis ca are ca pasiune sportul.
Nu te supara Mr.M, c`est la vie, vorba francezului. Adica asa-i la vie...
Lexy
Mie-mi place de Alexandru..pacat ca nu e din Buc ca-l luam de barbat tongue.gif
driverx
QUOTE(romulus @ 23 Feb 2006, 12:24)
Nu l-am votat. Nu mi-a placut cum s-a prezentat.  cool.gif
*



Subscriu.
Radduu
Am votat si eu, iar la fete nici una pt ca nu merita. Nici una nu a scris ca ii place sa faca mancare...toate numai cu distractia...dasta ajung subiecte de barfa de chestiile pe care le fac prin wc-uri si sali goale de clasa. 243.gif
DRE
Daca Lorena arata ca in poza 2 tot timpul, nici nu mai am nevoie de mancare... O mananc pe ea 04.gif
Lexy
QUOTE(Radduu @ 23 Feb 2006, 14:02)
Am votat si eu, iar la fete nici una pt ca nu merita. Nici una nu a scris ca ii place sa faca mancare...toate numai cu distractia...
*


radmasa.gif radmasa.gif

QUOTE(DRE @ 23 Feb 2006, 14:06)
Daca Lorena arata ca in poza 2 tot timpul, nici nu mai am nevoie de mancare... O mananc pe ea 04.gif
*


OOOO sa fi convins DRE! Si cand se trezeste dimineata si dupa o noapte pierduta, si daca o ploua/ninge tot asa de bine arata. Noi fetele avem calitatea ca aratam ca scoase din cutie all the time radmasa.gif
romulus
QUOTE(Lexy @ 23 Feb 2006, 13:10)
Noi fetele avem calitatea ca aratam ca scoase din cutie all the time radmasa.gif
*


Mai ales dimineata, nefardate. Dastepti or fost egiptenii... (sau cine o inventat fardurile.
Radduu
O femeie frumoasa arata bine si atunci cand iese de sub dus, si dimineata cand se trezeste. cool.gif
romulus
Radduu, sunt de acord cu tine dar astea sunt cateva exceptii care intaresc regula smile.gif
driverx
QUOTE(Radduu @ 23 Feb 2006, 13:15)
O femeie frumoasa arata bine si atunci cand iese de sub dus, si dimineata cand se trezeste.  cool.gif
*



Indeed.
Lexy
QUOTE(romulus @ 23 Feb 2006, 14:12)
Mai ales dimineata, nefardate. Dastepti or fost egiptenii... (sau cine o inventat fardurile.
*


Cata rautate biggrin.gif

Orice ati zice voi o femeie frumoasa, tot trebuie sa-si puna un smac(parca asa se zice) pe ea, ca sa o scoata in evidenta..binenteles ceva finut..un luciu de buze, un fard aproape insesizabil in obraji...sa isi accentueze "frumusetea".

La fel ca si piciorul, orice picior frumos(de gagica,clar da smile.gif ) e mai sexos daca e intr-un pantof cu toc decat un adidas sau pantofii astia anti sexy fara toc.

Concluzia e ca mai bine de barbati ca arata la fel tot timpul(adica rau radmasa.gif -nu sariti in sus ca fuse gluma Costele tongue.gif )
Mr.M
"Nu l-am votat. Nu mi-a placut cum s-a prezentat."
"Nu te supara Mr.M, c`est la vie, vorba francezului. Adica asa-i la vie..."

biggrin.gif atata timp cat parerile voastre sunt sincere...nu am de ce sa ma supar.
Eu v-am rugat sa imi dati un vot.Bine ar fi daca s-ar putea...iar daca nu se poate ...asta e!Ma multumesc si si cu pareri de orice fel ca doar sunt constructive!Nu?

Marty
QUOTE(Mr.M @ 23 Feb 2006, 11:28)
in rest....e fratele meu si asta ar trebui sa spuna totul! tongue.gif
*



And...who the heck are you ? blink.gif
driverx
QUOTE(Lexy @ 23 Feb 2006, 13:27)
Cata rautate biggrin.gif

Orice ati zice voi o femeie frumoasa, tot trebuie sa-si puna un smac(parca asa se zice) pe ea, ca sa o scoata in evidenta..binenteles ceva finut..un luciu de buze, un fard aproape insesizabil in obraji...sa isi accentueze "frumusetea".

*



Corect...sa accentueze. Si/sau ascunda mici defectiuni (daca totusi exista) si sa scoata in valoare anumite linii ale fetei. Dar nu sa inventezi frumusete cu o freza "misto" si 3.25 tone de fard pe fata...

Eu m-am uitat la fete. N-am votat nimic. N-am avut ce. Greu mi-ar fi sa aleg ceva de acolo.
Marty
Sa fiu iertat.... pe obositele alea de unde le-au luat frate? Maaaamaaaaaa, ce fete au..... ohmy.gif
SiloS
Io nu inteleg .... Lorena de ce a dat la facultate ? Nu putea sa isi gaseasca pe unu pe la 40 de ani bogat si in putere ?
vis-a-vis
Dați un link, să vază și ochiu' meu.
romulus
QUOTE
Concluzia e ca mai bine de barbati ca arata la fel tot timpul(adica rau  -nu sariti in sus ca fuse gluma Costele  )

Norocul nostru ca suntem mai putini si putem si avem de unde alege. Ca altfel, cine stie ce s-ar intampla radmasa.gif
driverx
QUOTE(Marty @ 23 Feb 2006, 13:35)
Sa fiu iertat.... pe obositele alea de unde le-au luat frate? Maaaamaaaaaa, ce fete au.....  ohmy.gif
*



De prin Rrumenia. Daca te uiti bine, o sa vezi la fiecare locatia fabricatiei. radmasa.gif

...asta e oferta. Si pe deasupra si prost expusa. blink.gif
lecar
Am pierdut si eu vreo 3 minute de m-am uitat la toti si am dat cate-un vot. Culmea ca cei mai rezonabili mi s-au parut cei cu voturile cele mai putine. Adica Diana si Marius. In rest... destul de trista impresia lasata...
suri
subscriu
driverx
QUOTE(lecar @ 23 Feb 2006, 14:13)
Am pierdut si eu vreo 3 minute de m-am uitat la toti si am dat cate-un vot. Culmea ca cei mai rezonabili mi s-au parut cei cu voturile cele mai putine. Adica Diana si Marius. In rest... destul de trista impresia lasata...
*



Mda, si nu esti singurul care este incercat de gustul ala naspa si amar din gura blink.gif
SilviuB
Da, cam obosite fete. Prima gagica cred ca au gasit-o pe soseaua de centura si celelalte, ma abtin... Mihaela e cea mai ,,buna" dar pare cam tafnoasa si increzuta, i-am dat votul numai datorita aspectului exterior mai prezentabil decat la contracandidate si nimic mai mult. La baieti nu m-am uitat (ca nu imi plac baietii icon_mrgreen.gif ) dar i-am dat votul fratelui lui colegu'.

Bai, cine draq a facut selectia ? Chiar nu sunt fete mai rasarite prin toata facultatea aia ???
SiloS
O fi facultate de tocilare .
Lexy
Rasaritul n-are treaba aici. O fata mai rasarita poate n-are "curajul" sa se expuna asa. Ca la criticat suntem toti primii.Astea au avut "tupeu" sa iasa in fata.

Cat despre rasariti uitati-va la Alexandru huh.gif ca fetele cat de cat sunt ok pe langa el.

cristyyy2003
Si eu am votat...
Ma bucur ca acest topic a ramas...ca atunci cand am cerut si eu ajutorul pe forum s-a sters rpd topicul ca era reclama.
LA CAT MAI MULTE VOTURI!!!
SPOR!!!
EEN
QUOTE(Marty @ 23 Feb 2006, 15:35)
Sa fiu iertat.... pe obositele alea de unde le-au luat frate? Maaaamaaaaaa, ce fete au.....  ohmy.gif
*



Fara suparare: ma bucur ca am terminat de muuuuult facultatea ca daca asta e oferta la ASE in zilele noastre nu vad bine bila de pe acoperis! blush.gif
DRE
Stai calm ca eu am mai avut treaba prin ASE si mai ales vara e "jale"... In sensul bun.. Mirosea a ceapa ingrozitor, deoarece toti baietii aveam ochii cat cepele! biggrin.gif Unele chiar poarta haine degeaba, adica cu ele sau fara ele, cam tot aia e... Sunt "bucatzi" care nu participa la Miss, ca sunt prea "importante". Ele participa la Miss Coridoru' smile.gif
XMihai
QUOTE(alex275 @ 23 Feb 2006, 13:38)
Eu ti l-am votat pentru simplu fapt ca ti-a trecut prin cap sa apelezi la noi, dar nici mie nu mi-a placut deloc cum s-a prezentat!

Mihaela, in poza a doua, "e pa sistem", ca sa nu zic ca e buna rau! laugh.gif
Da n-am votat-o, d-al dracu' icon_mrgreen.gif
*



Am votat si eu, dar zic ca Adina "e mai pa sistem" decat toate... icon_mrgreen.gif
einstein1984
Cred ca si eu scoateam niste poze mai marfa decat cele in care erau prezentate fetele. Si asta cu un compact cu film, nu cu digital....
Branza buna in burduf de..............
Marty
Bine tu, einstein!!!! radmasa.gif
pastia2
Nu mai votatzi mah pe cumetrie, ca isi pierde tot rostu, votatzi ce va place voua!
Smudo
radmasa.gif Tu care din ei esti? Ai ca sa stiu sa-l mai votez inca o data pe baiatu' asta lu' care-i veni frate-su pe-acilea.
Mai nene... da' fomeile sint cam varza (pardon de expresie), mi-e greu sa le calific in vreun fel. Mai bine le descalific pe toate... le las repetente. Nu votai pe niciuna. smile.gif
pastia2
eu sunt realizatorul site-ului smile.gif ZP = Zaze si Pastia biggrin.gif
b!ack
are dreptare lexy...Doaaamne-ajuta,ce s-o fi bagat si ala la Mister?deci eu mi-as pune o punga de hartie cu doua gauri pe fata daca as fi in locul lui popa.gif

LE:Andrei pare mai rasarit..
lucian79
QUOTE(Lexy @ 23 Feb 2006, 13:27)
La fel ca si piciorul, orice picior frumos(de gagica,clar da smile.gif  ) e mai sexos daca e intr-un pantof cu toc decat un adidas sau pantofii astia anti sexy fara toc.
*



Poti dezvolta putin ? Ce-ntelegi tu prin un picior sexos de gagica? Sa fiu sincer nu cred ca barbatii au treaba cu picioarele gagicii oricat de sexoase ar fi aceste picioare.
aphophis
mie mi-a placut de marius cum uraste minciuna si superficialitate. Miss congeniality anyone? icon_mrgreen.gif
alex275
QUOTE(pastia2 @ 23 Feb 2006, 23:06)
Nu mai votatzi mah pe cumetrie, ca isi pierde tot rostu, votatzi ce va place voua!
*


Bey rumane!
Daca ar fi sa votez ce-mi place mie, l-as vota pe jj cand repara maibahu' cu rangili!
Aici, i-am dat votu' lu' colega (ce cuvant urat), ca sa nu tac din gura!

Fetili alea e crunte (parerea mea)
Baietii nu e asa crunti, pana "deschide" gura! Dupa aia, e la fel de crunti ca fetili!
Nu le are cu exprimatu' si cu imaginatia deloc!
De ce trebuie sa votez un putoi care nu poate sa spuna nimic despre el? AAA? Cand faceam eu ASE-ul (ma rog....), el se dadea cu sania pe derdelus...
Pentru ca e fratili altuia!
Am vrut si eu sa ma joc!
Io n-am voie sa ma joc?
Acum sincer, voi chiar puteti sa suportati descrierile alea? Nu mai zic de fizionomii (adica mu. icon_mrgreen.gif )

Ce dracu' rost sa-si piarda ceva fara rost? blink.gif

p.s MT si Ake, a se citi a=a nu i! (din rumane) tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.