Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Firma internet cu acoperire Piata Muncii
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
free_fiber
De ceva vreme caut o firma de internet care sa aiba acoperire in Piata Muncii din Bucuresti. Evolva nu ajunge, desi are sediul pe Decebal, Airbytes sunt neseriosi (in sensul ca pun net intai firmelor mari - de unde iau o gramada de bani), RCS sustin ca pot pune doar prin dial-up sad.gif
Locuieste cineva pe acolo si stie vreo firma de internet?
Asi
eu am de la tu-net.. stau in dristor si ajunge reteau de pe ramnicu valcea, fizicienilor, dristor, prin spatele macului, si pana pe calea calarasilor

www.tu-net.ro .. ia da o intrebare pe acolo sa vezi daca ajunge pana unde vrei tu.
free_fiber
M-am interesat si nu ajunge pana in Piata Muncii. sad.gif
Mai stie cineva o alta firma?
cristyyy2003
Incearca sa adopti solutii wireless daca nu gasesti ceva cu cablu.
Nu strica o intrebare la ASTRAL, care sunt chiar la muncii.
SPOR!!!
Smiley
daca vrei retea de cartier, cauta aici:
http://www.retele.net/lista.php
eminescu0
Prietena mea sta pe Decebal, exact vizavi de Agip. Are cablu la RDS. Retele se pare ca nu sunt deocamdata, sau nu am descoperit eu inca (m-a rugat sa ma interesez de curand pentru ca RDS-ul e cam lenes pentru 15$).

FreeFiber stai prin zona? sa scoti capul pe geam si-ti fac cu mana biggrin.gif
MariusI
Te sfatuiesc sa incerci si la Romtelecom. Eu am serviciu de la ei si sunt multumit.
semit
La Muncii eu stiam ca sunt si NACO..o retea foarte buna..peering cu toate retelele mari.... 400.000 pe luna si merge de rupe netul...daca vrei detalii cauta-ma pe pm..
Liviu
ce ziceti de .... http://www.caro.ro/defa.php?cat=128 ???
free_fiber
mersi mult baieti.
Am dat o gramada de mailuri la firmele din retele.net si acum astept raspunsuri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.