Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Care firma considerati ca are cel mai bun GPL ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
LYM
Pe care-l preferati ?
bobo77
Nu am avut niciodata masina pe gaz, am votat Shell deoarece socrul meu este taximetrist in Constanta si el zice ca-i bun.Acum nu stiu la ce se refera ca-i bun ,poate la pret,poate la performanta, poate chiar are dreptate dupa cum se vede pe sondaj.
ydaniel
la taraturile cu care am mers pe gpl,de la petrom am alimentat:)
madcos
QUOTE(bobo77 @ 28 Feb 2006, 13:21)
Nu am avut niciodata masina pe gaz, am votat Shell deoarece socrul meu este taximetrist in Constanta si el zice ca-i bun.Acum nu stiu la ce se refera ca-i bun ,poate la pret,poate la performanta, poate chiar are dreptate dupa cum se vede pe sondaj.
*


shell-ul este bun,dar nu mai exista. radmasa.gif spune-i socrului tau sa citeasca firma benzinariei unde intra,ca nu mai este shell sigur.
LYM
mda, cam asa e. Shell s-a retras de pe piata romaneasca. Mai aveau shell gas la fixoil-ul de pe linia lui 41, dar de vreo 2 luni au inchis taraba. pacat
SYL
Cum, MOL nu ofera gaz ? Ca fostele statii Shell acum sunt MOL.
Trofin Liviu
Luk-oil.Nu am avut probleme
alessandroK4M
pana la urma cum sta treaba ? care e cel mai bun ?

am pus de curand GPL si vreau sa stiu de pe unde sa bag.
tatabobu
N-am sesizat diferente intre Lukoil, Petrom si Mol, dar de la un anumit Agip nu mai am curaj sa pun. A fost singura data cand imi trecea inapoi pe benzina ca asa voia masina, m-am bucurat cand s-a golit rezervorul de gaz.
nucu68
Luk Oil ca in Iasi nu prea e altceva. Doar no name-uri
maru
de obicei bag de la agip si sunt multumit dar cand n`am incotro aleg lukoil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.