Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hoteluri sinaia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
SwatKat
Veau sa ma duc intr-un w/e la munte la sinaia... nu vreau ceva super scump, dar nici cazare naspa.. vreau sa ma relaxez (mpreuna cu cineva, bineinteles biggrin.gif ).
Ma gendeam la ceva gen fostul hotel Mara sau cele de prin centru - New Montana etc. Voi pe unde ati fost sau ce recomandati?
mars
Daca ai bani, alea. In rest nu prea stiu in Sinaia.
neumann
Vezi ca Mara e proprietatea RAPPS, si e posibil sa nu mai fie deschis pubilcului sau sa ai servicii proaste ca la orice firmade stat.
New Montana e ok, dar cred ca e scump. In centru mai sunt inca 2 hoteluri mai noi, Anda vis-a-vis de New Montana si ROWA DANY, proaspat deschis sezonu' asta.
Personal, cred ca as alege Hotelul International daca vreau in centru sau Casa ANA, in caz ca e deschisa (arata foarte bine, dar parca nu era miscare in interior - cauta pe net, poate au site), pe drumul spre "La Brace" si Taverna Sarbului.
dexter
Eu am fost acum 2 ani la hotel "Cerbul" si am fost foarte multumit.
Era proaspat renovat si conditii bune: curat, camere mari, termopan (nu era zgomot dinspre gara). Si era si foarte ieftin pe vremea aia (500.000 camera pe noapte). Acum am vazut ca e mai scump.
E situat in centru, foarte aproape de gara.

La New Montana au fost niste prieteni anul trecut si au fost nemultumiti; conditiile nu sunt la nivelul preturilor smile.gif
dizzy
Daca iti permiti du-te la New Montana!
Camera e maricica, finisajele super, au piscina, sauna, fitnes.

body
Incearca si la H Sinaia ,am stat acum 2 ani ..excelent dar cam scump !
bobo77
Si eu tot la H Sinaia am stat , este super.Prima data cind sint de acord cu body.
luxcor
daca esti cu cineva si cu prtofelul nu prea plin ... recomand "furnica" sau "economat" ptr. ca este mai retras ... deasemenea orice vila din jurul furnicii ... daca ai mai multi bani palas (camera cu vedere spre parc) si (nu stiu daca se mai poate) dar acum 2 ani parca (nu mai tin minte exact) am dormit la pelisor ... incearca "persoana" va fi incantata ... iar tu vei ramane fara bani radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.