Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reparam kiuloase si casete directie
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
nvp_playboy
Reparam indeosebi casete hidraulice, cele de dacie ar costa mai mult decat una noua.
Reparam kiuloase de orice fel.....cele de dacie cu preturi de manopera derizorii.
nvp_playboy@yahoo.com
klaus
Astea cu oferte de servicii, mai pe la categoria bursa...
Aici-sea intra la categoria reclame si se lasa cu warnuri si alte aplicatii de sanctiuni...
nvp_playboy
Eu incercam sa-i ajut pe cei cu G.P.L., nu am nevoie de reclama...scuze
adumitrachy
De unde esti?Cat costa de schimbat doua supape?CU tot cu demontat / montat chiuloasa?
nvp_playboy
Eu sunt din roman.....neamt......daca-mi trimiti kiuloasa.....ti-o fac boboc pentru 500 000 manopera.....schimbam simeringuri.....scaune supapa....jocuri...etc.
andutzu
Poti schimba si ghidurile?Am tip vechi si as vrea sa-mi montez simeringuri.Cam cat ar costa?
adumitrachy
Stai asa sa vad daca pricep.Eu vin intr-o zi la tine.Iti dau 500.000.Si tu ce imi faci in banii astia?Ii dai jos supapele, refaci scaunele, schimbi semeringurile?Spune-mi exact te rog, pt ca joi s-ar putea sa ne intalnim.Daca vin cu masina la tine, poti sa imi faci chiuloasa pe loc?Cat dureaza?
nvp_playboy
Nu ai priceput....eu sunt incarcat pan peste cap...nu am timp sa ti-o dau jos sau sa ti-o montez...asta face oricine stie sa tina o cheie in mana...(pentru 100 000 gasesti pe cineva sa o monteze..)
Mi-o aduci scoasa (sau o trimiti),(preferabil cu tot cu axul culbutorilor) eu o examinez....si-ti spun...(trebuie doua 2 supape noi, trebuie simeringuri noi, trebuie alezata.....te costa x lei piesele+500 000 manopera). Tu i-mi dai acceptul si a doua zi o ai facuta.
In general la kiloase de dacie....gasesc uzate si se schimba 2...3 supape.....simeringurile si se reface scaunul.... defecte mai mari..fisuri etc nu se mai merita reparate.....deja la 5 6 supape piscate....mai bine cautzi alta la second.
klaus
As vrea sa inteleg si eu mai bine:
lumea zice kiulasa, kiloasa la chiulasa?
Sau nu am inteles eu bine?
autom
QUOTE(klaus @ 7 Mar 2006, 10:22)
As vrea sa inteleg si eu mai bine:
lumea zice kiulasa, kiloasa la chiulasa?
Sau nu am inteles eu bine?
*




Se zice ,, chiulasa,,

Nu chiuoasa si nici variantele din postul tau.

Cu respect..
diaconuliviu

nvp_playboy
Editeaza-ti mesajele in asa fel incit sa nu mai apara limbaj mirc, sau "..." nejustificate. De ce? Citeste regulamentul.
Iar cu preturile, discutati pe privat.
Pina una-alta se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.