Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un service Dacia bun !
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
LYM
Am nevoie sa fac niste reparatii la masina (tinichigerie) pe CASCO ( Allianz ) si nu sunt hotarat la ce service sa merg cu ea.

Imi puteti recomanda unul ?
Astia de la Allianz au spus ca pot merge la orice service autorizat Dacia.

A avut cineva de-a facut service-ul ala de pe coltzul Titulescu - Grivita ? Asta ar fi mai aproape de mine.

Dar cu AutoStop ( pe langa Lizeanu, Str. Halmeu ) ?
adrianne
salut

tre sa intrebi asigurarea cu ce service au decontare directa

cat despre service - eu sunt cu masina ('96) in autocenter de pe mosilor-venerei si pana acuma e bine

depinde si din ce an e masina - meridian nu repara decat masini din 2000 sau mai noi

bafta
LYM
Aoleu ! Ce s-a intamplat cu masina ta ?! Sper ca n-a fost nimeni ranit.
Pana la urma mi-am facut rezervare la service-ul AutoStop, despre care vorbeam. Am discutat ceva cu patronul de acolo si par super de treaba. Sincer ma indoiesc sa nu faca treaba buna.
Rezervare am tocmai pe 5 apr, o sa revin cu detalii dupa.
HappyBoy
Mergi cu ea la DSB, in Militari, pe Preciziei,am avut si eu niste belele si baietii lucreza bine, in plus service-ul este platit direct de catre Allianz.
adrianne
m-a lovit un idiot fara sa franeze, ziua la 14.00, senin, uscat, pe calea grivitei - am avut bafta cu centura si tetiera - recomand tetiere si pe spate
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.