Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Steppe de cumparat sau nu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
rotuning
Ideea e un exercitiu de imaginatie: sa zicem ca apare Logan Steppe asa cum l-am vazut la TV, ca doar nu am fost la Geneva si ar fi asa:
Steppe 1.5dCi 100CP 13.000 euro DDP
Steppe 1.9dCi 120CP 15.000 euro DDP
Steppe 1.4 16V 98CP 10.500 euro DDP
Steppe 1.616V115CP 12.000 euro DDP

variante cu dotari la nivel de Logan Ambition, fara TFTuri in tetiere, bord de Logan, in rest fix ca in poze
IRONICK
Ce rost are acest sondaj ?
naturall
daca ai zis bord de logan deja mi se par f mari preturile...la banii aia se iau masini ca sa nu mai zic de piata sh...
mai scadem 10-15% si poate mai intram in preturi smile.gif
rotuning
bord de logan intelegand ca design, ca in rest nu stiu daca Steppe in varianta expusa are ceva in plus ca si functii.
ce masini? exemplu, te rog! cel mai ieftin Kangoo, de 1.5dCi 65CP, chel, e 12.907 euro DDP (renault.ro)
bobo77
Nu, pt ca i-mi plac masinile sedane.
anndi
daca as avea bani pentru inca o masina la 12000 cat e 1,6 16v l-al lua. dar sa iasa prima data.
Liviu
Nu, pentru ca designul exterior lasa mult de dorit.
1. Breakurile sunt urate rin definitie.
2. Daca "1" este adevarata, si tinand cont ca eu am Megane II Estate, atunci Steppe arata chiar ca o masina funerara.

Cu tot respectul, dar un logan break asa ca in previziunile originale ar merge .. pe cand minunea asta de spteppe mai mai ca ma face sa imi deschid butique ca doar am cu ce sa aduc marfa nu ?.

Ca masina de marfa da , ii face concurenta serioasa lui Kangoo smile.gif.
AlezzDWC
La cum arata in poze e Kangoo cu bot de Logan si la 12.000E iti iei Astra G Caravan nou.Asta ca exercitiu de imaginatie.
LaurD
preturile sunt cam mari
Buyaka
Mi-as lua daca ar arata chiar asa cum a fost prezentat, iar daca i-ar mai pune si o tractiune integrala wub.gif ... as uita de Patrol icon_mrgreen.gif
alx
QUOTE(AlezzDWC @ 8 Mar 2006, 18:23)
La cum arata in poze e Kangoo cu bot de Logan si la 12.000E iti iei Astra G Caravan nou.Asta ca exercitiu de imaginatie.
*



Stift.

Cu tractiune integrala mi-ar surade una 1.4 16v 98 cai.
maxiK
da 1,6 16v dar sa fie sub 10.000
miki
Io asi lua-o!
Dar numai daca va avea in gama de culori si NEGRU!


PS! Am in minte sa-mi deschid o firma de servicii funerare! Si cred ca-i masina ideala!
Atit la aspect cit si ca dimensiuni!!!! popa.gif
bobo77
Hai ca ne-ai dat pe spate cu firma care vrei sa o deschizi,esti tare glumet, sa cad jos de ris.
rotuning
QUOTE(AlezzDWC @ 8 Mar 2006, 20:23)
La cum arata in poze e Kangoo cu bot de Logan si la 12.000E iti iei Astra G Caravan nou.Asta ca exercitiu de imaginatie.
*



Sa ma anunti si pe mine cand iti iei. Si daca are roti.
Cel mai ieftin Caravan e de 1.4 off course si e 11579 CIP, adica vreoo 14000 DDP
Asta ca exercitiu de matematica
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.