Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alarma type-r
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
eXtenSion
Este in praktiker ceva alarma type`r la 1 mil si primesti gratui si inchiderea centralizata.. Suna cam prea bine sa fie adevarat, dar ar merita sa cumpar?


A avut cineva? E fiabila? Ma intereseaza doar sa tina masina inchisa si sa nu se strice.
eXtenSion
Nu stie nimeni? of of .. maine o cumpar si va zic dupa..sper ca inchiderea centralizata sa mearga pe dacia :|..
CristiZ
Nu sunt bune, se defecteaza repede dar pretul spune totul. Mai bine un Scorpion din Metro.
eXtenSion
Care costa cat?
DeXteR_G
Cum este alarma aia Type R ca miam luat si eu si vreau sa stiu e buna sau te lasa cand e lumea mai draga.
Cam la ce distanta functioneaza telecomanda?
eXtenSion
Scorpion costa 1.5mil ca sa imi raspund singur.. Mi`am pus si se pare ca e ok so far..

De typer`r nu stiu nimic..
Meserie
Iti recomand Eaglemaster CL5100T. Sigura si fiabila. (si la pret convenabil)Are si modul pt inchidere centralizata. iti trebuie doar acuatori - poti sa ii cumperi separat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.