Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O problema cu radio-ul
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
jaf
Am primit un ditamai DOMOTECUL mp3-player cadou.. tongue.gif chestia ii ca imi place jucaria si trebuie sa-l patrez pentru ca in primul rand ii cadou si in al doilea decat sa-l dau pe o sticla de suc mai bine dau cu ciocanu il el blush.gif DAR.. problema ii ca pe radio.. are FM1 FM2 FM3 frecventa sau cum s-o numesc (sunt pe spate in acest domeniu) adica daca-i dau sa caute singur un post sau il caut eu manual are numai numere impare in cap biggrin.gif adica 89,1 89,3 89,5 89,7 si ii super nasol ca prind doar cateva posturi si alea cam aiurea..

PS Astept un expert cu un sfat ca nu pot sa dorm linistit icon_mrgreen.gif

O poza... ...

Am uitat poate ajuta la ceva..

Frequency range 87.5MHz - 107.9MHz
Effective sensitivity 3uV.
I.F Frequency 10.7MHz
LadaNiva-WRC
arunca-l la gunoi, sau pastreaza-l pe langa cosu de gunoi
mergi frumos in media galaxy si-ti cumperi un jvs cap de serie de anu trecut ca-s la oferta
is pe 4 mil si ceva si daca stiu eu bine mai este o oferta si pentru difuzoare
tevion, domotec, numa tu puteai ... ma rog, treaba da
fa-ti rate la ceva calumea, doar lucrezi, nu?
tu ai salar nu ca mine parlea cel voinic
Muttley
Uita-te-n cartea tehnica dupa o functie cu optiunile europe, asia, samd.
Seteaz-o pe europe.
RIon
...si sucul ...mie!
jaf
QUOTE(LadaNiva-WRC @ 18 Mar 2006, 17:52)
arunca-l la gunoi, sau pastreaza-l pe langa cosu de gunoi
mergi frumos in media galaxy si-ti cumperi un jvs cap de serie de anu trecut ca-s la oferta
is pe 4 mil si ceva si daca stiu eu bine mai este o oferta si pentru difuzoare
tevion, domotec, numa tu puteai ... ma rog, treaba da
fa-ti rate la ceva calumea, doar lucrezi, nu?
tu ai salar nu ca mine parlea cel voinic
*



Nu te-am intrebat daca il arunc sau nu.. nu te-am intrebat ce sa-mi cumpar si ce nu.. ai putea sa taci ca efectiv ma disperi deja cu bagarea ta in seama.. cumparati tu in rate si vine calculatoare de 2 3 milioane de lei.. si condu masina lu` tata in continuare si fi mandru cu asta.. deci taci ca ca iti scrie in frunte.. l-am primit cadou daca nu ai inteles icon_mrgreen.gif

PS Iar tevionul ala cred ca ii si o fost mai bun decat toate avioanele tale in care cand faci cu capu da-i cu picioru radmasa.gif radmasa.gif .. si du-te cumpara produse originale din media galaxy la 4-5 milioane ca scrie sony si alte altea.. sigur sunt originale radmasa.gif radmasa.gif
Adrian_Solenza
Asa aveam si eu un Pioneer pe o masina de la munca! Ce am facut? Am schimbat masina! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.