Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TRAILER - The Fast and the Furious: Tokyo Drift
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri
musicall
In sfarsit a aparut si trailerul mult asteptat - "The Fast and the Furious: Tokyo Drift".
Filmarile ce au avut loc in suburbiile orasului Tokyo - masini, curse si femei frumoase!

Filmul va avea premiera in 16 iunie 2006 si se asteapta a fi cel mai tare din seria "FAST & FURIOUS".

Click aici pentru a vedea TRAILER - The Fast and the Furious: Tokyo Drift

blush.gif wub.gif
Jack Daniel's
Super . E binevenita continuarea acestui film . Hai ca intru sa iau si eu filmuletul .
musicall
Nu cred ca se poate lua ( am incercat tongue.gif ) se poate urmari doar de pe acel site !
Jack Daniel's
Ai dreptate . Am crezut ca se poate download-a . E ok si asa , sa il vezi pe net .
AND
Slabut , ma enerveaza cgi-urile cand vine vorba de car racing! Daca vreti ca un film cu masini sa fie cu adevarat superb , trebuie co-regizat de John Woo si Michael Bay!
semit
nu pare prea interesant..sincer ma asteptam la mult mai mult... unsure.gif
brunner
Sheeshh... pe cand credeam ca se stinge toata circaraia asta... sad.gif
aproapeom
din trailer pare cel putin sf :woot:
eminescu0
povestea pare e fi aceeasi. insa ideea cu drift-urile imi place. se anunta spectaculos, clar vreau sa-l vad smile.gif
geti
Cum pot sa vad si eu filmul?Ce codecuri imi trebuie?? mellow.gif
fred
poi la filmele astea cu masini nu prea e loc de cine stie ce subiect ca doar toata lumea asteapta sa vada masini si fete frumoase;
e super ca au abordat genul asta de curse, drifting, care prinde din ce in ce mai mult si parerea mea ca e si spectaculos la fel ca si cursele de touge
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.