Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Oradea!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2
Speedboys
Salut! Va rog frumos cei care sunteti de la Oradea sa scrieti ceva aici! Ori ce! Mersi! laugh.gif
asarban
QUOTE


Va rog frumos cei care sunteti de la Oradea sa scrieti ceva aici! Ori ce! Mersi! 

Si daca eram din Oradea si incepeam sa te injur de mama te multumea?

Eu cred totusi ca trebuie sa ai o idee a unui topic.

Asta e forumul daciaclub.ro nu oradea.ro sau #oradea, ca sa scriem orice!

Asa ca propune o idee sau .....stingereaaaaaaaaaaaa!
MoneyTalks
Omul voia probabil ceva intilniri cam cum se fac si prin alte parti.



PS. Eu sint din Oradea wink.gif
asarban
Pai atunci sa spuna lamurit ce vrea! Nu "scrieti orice" ca ma stii ca nu sunt intreg la minte si ii scriam! Dar dupa aia iar ne certam (noi) ca scriu obscen!
Speedboys
Asarban...in regulament am citit ca interzis folosirea limbajului obscen pe forum...deci daca esti din oradea nu ai dreptul de a injura...

sa sti ca nu ma face un astfel de injuratura...pe una intra pe cealalta ese... 8)
haky
OK, eu sunt din ORADEA, si nu stiu sa se tina vre-o reuniune a posesorilor de SOLENZA. Cei care sunt interesati sa scrie aici si sa stabilim un loc, o data, etc.



P.S. Auzisem de o tentativa la ZIG-ZAG-uri, dar se pare ca a esuat. Acum ca a mai trecut ceva vreme si sunt foarte multe solenze sper sa reusim sa ne intalnim si numai de dragul de a pierde vremea ci chiar cu ceva beneficii
AL
uitati aici lista oradenilor (care au si activat pe forum...mai mult de un mesaj): chris, haky, ynu22, Speedboys, 04MMT, GIC, gigi_soft... daca doriti o lista completa, puteti folosi opriunile de cautare din "Lista membrilor"...



ca si in restul oraselor, va rugam sa postati delatii despre locul si ora de intalnire, precum si impresii



succes!
driverx
haky,



De ce nu va intalniti in fata la Sala Sporturilor, sau chiar langa terenurile de tenis ?

Sau in parcarea aia din fata cinematografului Libertatea

Alta varianta ar fi parcarea din fata Casei de cultura....



...ZIG-ZAG...loc mai prost nu vati gasit ? laugh.gif tongue.gif



:shock:
paulp
Poa' sa se intilneasca si in bazinele cu apa calda de la Felix, numa sa-i auzim ca au facut si ei o intilnire Daciaclub icon_twisted.gif
Ciumonk
si eu sunt din Oradea icon_mrgreen.gif
paulp
mai baiete, de ce ma faci, om batrin, sa te fugaresc pe forum. Ti-am scris si dincolo.

FORUMUL NU ORGANIZEAZA SI NU SUSTINE CURSELE ILEGALE DE MASINI.

:wink:
sod
bre, da' tu nici nu ai par la carnet, cu cine vrei sa te intreci?
ynu22
haky,

Daca nu sunt la serviciu eu vin sigur, propune un loc , o data si mai vorbim!
Steve From Oradea
Salut!Si eu sunt din Oradea da pana acum nu am primit masina,astept pe 10 decembrie.Daca va intereseaza,as propune un loc unde ne-am putea intalni:
duminica in centru in parcarea din fata hotelului Vulturul Negru.Daca aveti alte idei
,va ascult!Daca primesc masina sambata,atunic scriu si o ora exacta,dar precis
dupa masa!Pana atunci aveti grija cum conduceti!Salut!
Steve From Oradea
Salut!In 12 dec. la ora 16.00 intalnire in parcarea din centru!Va veni cineva?Astept raspunsuri!Salut!
Steve From Oradea
Unde sunteti cei din Oradea!Ati disparut?Nimeni nu-i interesat de o intalnire?
Poate am putea rezolva cateva probleme sau orice!Daca aveti ceva probleme cu
masina sau ceva nelamuriri,haideti sa ne intlanim undeva.Este cineva interesat?
Nu numai cei care au Logan.Si Supernova si Solenza!
Astept raspunsuri si pareri!
sonicBanG
Si eu sunt din Oradea.....si sunt interesat de o intalnire....

Steve From Oradea
Salut!
Duminica la ora 11:00 intalnire in centru in parcarea din fata hotelului Vulturul Negru.Sper ca veniti cat mai multi!Macar pentru o ora!
Salut!
shadowc
Pe cand o noua intalnire la Oradea? Pot participa si cei cu DSN sau va intalniti doar cei cu solenza? Sunt din Oradea si ar fi interesant... smile.gif
Micutzu_BH
Saluty oradeni!
Se pare ca suntem tare dezorganizati... Of! Of! Mai! Mai! In fine... organizam sau nu organizam o intalnire si la Oradea?
Timp de o saptamana astept raspuns... smile.gif
danS22
daca am putea sa trimitem un mesaj sau email tuturor celor din oradea ,de pe acest site ...cred ca sa r face treaba buna......ne am putea aduna cativa smile.gif
bobo77
Pai si de ce nu incerci, poate ai sa reusesti, nu ai nimic de pierdut, doar timp...
Steve From Oradea
Salut!
Si eu sunt din Oradea si chiar ar fi fain sa ne intalnim.Ce ziceti de astazi dupa masa la ora 6 in parcarea din centru la Vulturu Negru.Eu vin cu un Logan rosu BH-04-DJW.Bine inteles,daca mai vine cineva.Ar fi bine sa incepem,macar cativa!
Steve From Oradea
Din pacate nu m-am putut prezenta la ultima intalnire,deci nici nu stiu daca a venit cineva sau nu.Va rog sa propuneti si voi o data si un loc,unde sa ne intalnim.Chiar si maine sau in weekend.
danS22
Deci ..cand si unde.....???
Steve From Oradea
Haideti baieti,spune-ti ceva!Sa spuna fiecare cand are timp liber in general.Eu mai ales duminica dar si in cursul saptamanii dupa orele 6-7 seara.
GIC
Citesc, am luat la cunostinta, dar nu promit ...... sad.gif
danS22
pai hai sa ne anuntam unu pe celalalt..duminca ar fi ideal cred ca pentru multi
Steve From Oradea
Altii unde sunt?Ce facem duminica?Spune-ti cand si unde sa ne intalnim.Dupa masa candva s-ar putea?
danS22
cam putini suntem sad.gif
Steve From Oradea
Ce facem Dan?
Ar trebui sa ne intalnim macar noi?Poate mai citeste cineva si vine smile.gif
Ce zici de maine la ora 15:00 ?Dar nu stiu unde,pentru ca in centru e mare aglomeratie.Spune Tu un loc,sau oricine ,cine are o idee.
Steve From Oradea
Mi se pare ca nu vine nimeni,si nu ma ajuta nimeni sad.gif
danS22
mai ar mai fi cred ciumonik si gordini ...ar trebui anuntati..pacat inca o duminica cu soare si vreme buna ratata ..
Manuelos
Salut!
Si eu sunt din Oradea.
Deci ..cand si unde.....???
Steve From Oradea
Haideti sa ne strangem si noi.Macar sa vedem cati suntem din Oradea!!!!
Manuelos
Pai eu vin. Cine se mai anunta?

Deci ..cand si unde.....???


ph50tax
dezorganizati rau baietii din Oradea... wink.gif))) hihihiii...
v.liviu
si eu ma bag, numai sa nu coincida cu vreun examen sau ceva, deh.. studentzia asta smile.gif
"Seba"
Cine,ce,cand,cum,unde?! locatia,data si ora va rog icon_mrgreen.gif
sebastianu
inca asteptam data ,locu ,ora ... COME ON !!!

27 Sep 2007, 12:05:
asteptam inca locu si data smile.gif
sebastianu
....... si tot asteptam ... ... nu prea cred ca o sa se intample ... dar, speranta moare ultima post-336-1110552483.gif
Micutzu_BH
Hai sa ne adunam si sa stabilim o data pe saptamana viitoare...
sebastianu
vad ca nimeni nu se da prea tare sad.gif ..... dar asteptam
Chitu Florin
Salut. In primul rand Sarbatori Fericite. Si eu sunt din Oradea. Il cunosc pe Ciumonk. Ne putem intalni dupa sarbatori. Ce parere aveti?
Manuelos
Haideti fratilor ca deja am schimbat masina si noi tot nu ne-am intalnit.

Deci
.....data ,locu ,ora ...
sebastianu
cati ati fi dispusi sa veniti .. ? sa vedem
Chitu Florin
Eu, dar cand?
sebastianu
bun pana acuma 2 ... ... pe bune amu ... io dau cu presupusu ... cam pe cand incepe primavara e bine ? tongue.gif . .. si unde ?
Chitu Florin
La pasajul vulturul negru?
Eu il mai chem pe ciumonk, deci 3
sebastianu
in parcarea (cu plata) de langa cris tongue.gif la statuia lu' eminescu ... 3 panaacuma ... timpul : vam zis pana ne strangem vine primavara:P ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.