Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Masina Mea!Pareri,sugesti e.t.c.
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
Pages: 1, 2
all3ex_wly
Am masina din 2001 decembrie si este a mea de noua.Am 120k km cu ea si nu am avut nici o probleme la absolut nimic sau cel putin probleme majore.Vreau sa stiu si parerea voastra despre ea,ce imbunatatiri sa ii aduc,ce nu va place dar fara spoilere gen nfs sau mai stiu eu ce.Vreau ceva discret si frumos..Pentru mine reprezinta foarte mult masina asta(cadou),si este foarte bine intreinuta.
all3ex_wly
alte poze!!
NU FITI PREA DURI CU MINE!!!!! tongue.gif tongue.gif cool.gif cool.gif
argon
semnul nike sa dispara..in rest e OK..poate si capacele la roti sunt tipatoare/
Axll
in primul rind sa o stpinesti sanatos

in al 2-lea rind la interior e misto

acum intrebare: vrei sa o faci avion , din punct de vedere al motorului, sau doar sa inbunatatesti un pic performantele ?
all3ex_wly
QUOTE(argon @ 30 Mar 2006, 19:08)
semnul nike sa dispara..in rest e OK..poate si capacele la roti sunt tipatoare/
*




Poate bate lumina cam aiurea in ele in poza,dar de fapt nu sunt asa stalucitoare,se vad altfel.Imi place ca nu sunt per toate masinile
all3ex_wly
QUOTE(Axll @ 30 Mar 2006, 19:09)
in primul rind sa o stpinesti sanatos

in al 2-lea rind la interior e misto
 
acum intrebare: vrei sa o faci avion , din punct de vedere al motorului, sau doar sa inbunatatesti un pic performantele ?
*




Nu suntgenu de pusti care viseaza la dacia lui liniutza cu un BMW,dar sa fie putin altfel.Mie masinile care le-am vazut aici mi se par exagerate.Cum am mai spus ceva finut.Si exterior si interior si motor. smile.gif
Muttley
Da jos capacele alea cromate si pune-i capace "spinners", si pe luneta pune-i o virgula Nike mai mare wacko.gif (a se intelege sa renunti la toate astea daca n-ai prins aluzia).

In opinia mea, un mare plus e sistemul audio, e dragut happy.gif

PS: judecand dupa capace si virgula aia, ia zi tu drept... asculti manele? Sper sa nu te superi blush.gif

Edit: si eu am odorizant in masina. Da' crede-ma pe cuvand ca indiferent de tipul lui (bradut, fiola, etc), ma chinui sa-l ascund cat mai bine, sa nu se vada chiar daca cineva il cauta-n mod intentionat. Zic asta ca am vazut odorizantele alea atarnate in portbagaj, e penibil de-a dreptul... blush.gif
argon
Ia zi cum trage un motor de Dacie la 120 000 km, (asta daca nu ai umblat in el), ca eu cand le zic la unii ca a meu e la 120 000 km ca nou, nu ma crede nimeni.
all3ex_wly
QUOTE(Muttley @ 30 Mar 2006, 19:13)
Da jos capacele alea cromate si pune-i capace "spinners", si pe luneta pune-i o virgula Nike mai mare  wacko.gif  (a se intelege sa renunti la toate astea daca n-ai prins aluzia).

In opinia mea, un mare plus e sistemul audio, e dragut happy.gif

PS: judecand dupa capace si virgula aia, ia zi tu drept... asculti manele? Sper sa nu te superi  blush.gif

Edit: si eu am odorizant in masina. Da' crede-ma pe cuvand ca indiferent de tipul lui (bradut, fiola, etc), ma chinui sa-l ascund cat mai bine, sa nu se vada chiar daca cineva il cauta-n mod intentionat. Zic asta ca am vazut odorizantele alea atarnate in portbagaj, e penibil de-a dreptul... blush.gif
*




Sti de ce stau bradutii aia asa,pentru ca deschid portbagajul doar de 2 ori pe sapt,vreau doar sa miroasa si acolo bine.Semnul nike promit ca renunt la el maine dimineata.Capacele......spune tu ce sa ii pun.Oricum in scurt timp o sa am jenti cms ,pe care oe stiti si voi de altfel ca nu am alta solutie,flansele sunt o prostie parerea mea.Nu mi se par sigure.Unde sa pun bradutii in portbagaj?????


AAAAAAAAAAAAAAA Ascult manele dar doar cand sunt beat ca orice om,
all3ex_wly
QUOTE(argon @ 30 Mar 2006, 19:21)
Ia zi cum trage un motor de Dacie la 120 000 km, (asta daca nu ai umblat in el), ca eu cand le zic la unii ca a meu e la 120 000 km ca nou, nu ma crede nimeni.
*




Merge mai bine ca la 10k de km pt ca atunci nu avea rodaj complet facut.Sincer nu am de ce sa mint dar merge la fel ca in prima zi.Am bagat numai bp in el de nou.


INCA CEVA......CEASURI LE-AM AVUT SCHIMBATE IN GARANTIE LA 40K SI CEVA CA MI S-A STRICAT INDICATORUL LA BATERIE SI AIA SCHIMBA TOATE CEASURILE,CICA EI SUNT SIGILATE SI ASA TREB.Au facut un lucru bun ca am dat 500k spaga si mi-au pus sonda de ulei si potentiometrul la iluminat,dar kilometrajul e varza.Nu mai trece de 120km/h sad.gif(
Muttley
QUOTE(all3ex_wly @ 30 Mar 2006, 19:25)
Capacele......spune tu ce sa ii pun.Oricum in scurt timp o sa am jenti cms ,pe care oe stiti si voi de altfel ca nu am alta solutie
*


Da-le jos si gata. Cel mult, mie mi se par ok cercurile alea nichelate, dar combinate cu pneuri de 175. Astfel se creaza impresia ca fac parte integranta din janta. E doar o parere...
Si inca ceva... daca-i pui CMS-uri, la urmatorul schimb de pneuri baga 175/70R13. Crede-ma, e o diferenta enorma de aspect intre CMS cu 165 (aspect de masina cuminte) si CMS cu ce am zis eu (eu cel putin o vad ca o combinatie mai agresiva).

QUOTE(all3ex_wly @ 30 Mar 2006, 19:25)
Unde sa pun bradutii in portbagaj?????
*


N-ai loc? laugh.gif
Acu' serios, eu le-as pune undeva sa nu se vada, variante gasesti zeci. Repet, e doar o parere. Arata prea ostentativ atarnate la stanga si la dreapta subului si amplificatorului, care, sa-ti traiasca, sunt f faine (apropo, statia-i tot Kenwood?)

Sugestie: am si eu cateva milioane bune de muzica in masina, iti recomand cu caldura o alarma daca n-ai inca...
all3ex_wly
QUOTE(Muttley @ 30 Mar 2006, 19:35)
Da-le jos si gata. Cel mult, mie mi se par ok cercurile alea nichelate, dar combinate cu pneuri de 175. Astfel se creaza impresia ca fac parte integranta din janta. E doar o parere...
N-ai loc? laugh.gif
Acu' serios, eu le-as pune undeva sa nu se vada, variante gasesti zeci. Repet, e doar o parere. Arata prea ostentativ atarnate la stanga si la dreapta subului si amplificatorului, care, sa-ti traiasca, sunt f faine (apropo, statia-i tot Kenwood?)

Sugestie: am si eu cateva milioane bune de muzica in masina, iti recomand cu caldura o alarma daca n-ai inca...
*




smile.gif Statie kenwood,si am si alarma si inchidere.Eu le-am montat!!!!
all3ex_wly
Tu nu asculti manele?Nu te intreb daca esti manelist daca sunt cazuri cand asculti...... blush.gif
Muttley
Nu e locul potrivit, da' daca tot ai intrebat... Iti raspund p-un exemplu, am un coleg care asculta muzica tot timpul in masina, si DOAR manele. Ma roaga sa merg cu el in masina, da' eu prefer sa merg pe jos. Deci AM FOBIE de manele, indiferent de starea mea, de volumul redarii, de durata expunerii, de ce vrei tu mad.gif
madcos
parerea mea este ca arata ca orice alta dacie BERLINA rosie.nu ma incanta nimic.
filtrul ala de aer mi se pare un bull-shit(parerea mea).cu ce te ajuta?daca vroiai filtru sport,ii puneai filtru de aer direct in cap(ca la nova) la simulacru ala de injectie.bordul mi se pare tiganesc cu ledurile alea de peco.berlina arata prea penibil ca sa o imbunatatesti doar cu atat.daca vrei imbunatatiri,pune-ti geamuri electrice ca mine(singur).oricine poate sa arunce in a lui masina niste leduri,cass,statie,si un set de capace de bazar.asta este reteta clasica a oricarei berline(de culoare rosie).si eu am linie pioneer,geam el,bord ca lumea,jante frumoase,si tot nu o consider masina.SUCCES IN CONTINUARE
ydaniel
da,ce de muzica ai pe ea frate:))cati w?:)da nu am mai vazut li cu filtru autovit pe ea:0 e ceva.bine ca nu are rugina:))
jaf
Mie mi se pare OK.. cu exceptia capacelor(alea de Matiz stau mai bine pe Dacie.. parerea mea..), NIKE-ului, GTI-ului si RENAULT-ului(renault scrie acolo nu ? am monitorul cam inchis la culoare blush.gif ) icon_mrgreen.gif

PS Jantele CMS sunt pt pensionari tongue.gif
all3ex_wly
QUOTE(madcos @ 30 Mar 2006, 20:03)
parerea mea este ca arata ca orice alta dacie BERLINA rosie.nu ma incanta nimic.
filtrul ala de aer mi se pare un bull-shit(parerea mea).cu ce te ajuta?daca vroiai filtru sport,ii puneai filtru de aer direct in cap(ca la nova) la simulacru ala de injectie.bordul mi se pare tiganesc cu ledurile alea de peco.berlina arata prea penibil ca sa o imbunatatesti doar cu atat.daca vrei imbunatatiri,pune-ti geamuri electrice ca mine(singur).oricine poate sa arunce in a lui masina niste leduri,cass,statie,si un set de capace de bazar.asta este reteta clasica a oricarei berline(de culoare rosie).si eu am linie pioneer,geam el,bord ca lumea,jante frumoase,si tot nu o consider masina.SUCCES IN CONTINUARE
*




Inseamna ca o consideri caruta pe a ta?Toti vor lumina albastra la bord si sincer decat cea verde..........Misto geamuri electrice.Chiar oricine poate sa puna muzica de milioane bune pe ea??????NU CRED.Geamurile electrice sunt mare imbunatatire adusa masinii tale!!!bravo si tie.Bafta
all3ex_wly
QUOTE(ydaniel @ 30 Mar 2006, 20:25)
da,ce de muzica ai pe ea frate:))cati w?:)da nu am mai vazut li cu filtru autovit pe ea:0 e ceva.bine ca nu are rugina:))
*





Nu e filtru autovit.De ce zici ca nu ai mai vazut dacie Li cu filtru?Ce are?Rugina chiar nu are.Am ulei si vasilina in tot.Fara antifon.Nu e bun de nimic parerea mea.
ydaniel
ce nu e bun filtru?cat ai dat p muzica?smile.gif)
all3ex_wly
QUOTE(jaf @ 30 Mar 2006, 20:34)
Mie mi se pare OK.. cu exceptia capacelor(alea de Matiz stau mai bine pe Dacie.. parerea mea..), NIKE-ului, GTI-ului si RENAULT-ului(renault scrie acolo nu ? am monitorul cam inchis la culoare  blush.gificon_mrgreen.gif

PS Jantele CMS sunt pt pensionari  tongue.gif
*




Pentru pensionari?Lasa frate capacele de matiz pe matiz!!!!
jaf
QUOTE(all3ex_wly @ 30 Mar 2006, 22:43)
Pentru pensionari?Lasa frate capacele de matiz pe matiz!!!!
*



Uite aici jante http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=20125 dar in fine.. aici nu ii chat wink.gif .. cu jante de tabla sau CMS-uri ii tot una icon_mrgreen.gif

Mai este un topic cu o gramada de jante pe 3 prezoane dar habar n-am pe unde-i si am o lene de ma doare ph34r.gif
speedy82
S-o stapanesti sanatos, fara incidente si sa te mai tina de acuma inainte cel putin tot atata. tongue.gif Ca observatii, nu prea sunt eu de acord cu:
1. capacele de roti;
2. emblemele de renault si gti de pe capacul portbagajului;
3. preagurile suplimentare de fibra;
4. semnul Nike.

DUpa parerea mea astea ar trebui sa dispara de pe masina. In rest numai de bine.
argon
Cat mai originala cu atat mai bine..parerea mea

PS bordul arata foarte bine, nu te lua dupa carcotasi, verdele ala din fabrica e infect...
ydaniel
o ti in garaj nu?si in afara de muzica>?ceva tuning?
all3ex_wly
QUOTE(speedy82 @ 30 Mar 2006, 20:50)
S-o stapanesti sanatos, fara incidente si sa te mai tina de acuma inainte cel putin tot atata. tongue.gif Ca observatii, nu prea sunt eu de acord cu:
1. capacele de roti;
2. emblemele de renault si gti de pe capacul portbagajului;
3. preagurile suplimentare de fibra;
4. semnul Nike.

DUpa parerea mea astea ar trebui sa dispara de pe masina. In rest numai de bine.
*




Nu am praguri din fibra.sunrt din plastic si pe astea le pastrez ca au forma pragului original.Cum am mai spus si mai sus or sa dispara semnele dupa portbagaj>Dar si fara ceva acolo cred ca arata nasol.
all3ex_wly
QUOTE(ydaniel @ 30 Mar 2006, 20:59)
o ti in garaj nu?si in afara de muzica>?ceva tuning?
*




O data pe luna intra si in garaj,in rest numai in spatele blocului cu alarma si inchidere+lant cu lacat la portbagaj,boxele sunt nituite iar cass ii iau fata si nu il ia nimeni fara.SPER.Oricum in spatele blocului e chiar sub balcon:D
all3ex_wly
QUOTE(argon @ 30 Mar 2006, 20:54)
Cat mai originala cu atat mai bine..parerea mea

PS bordul arata foarte bine, nu te lua dupa carcotasi, verdele ala din fabrica e infect...
*




Singurele lucruri la care ma gandesc mai serios sa le fac sunt:
1.jenti(dar in trei prezoane,uras modificarile alea nereusite,parerea mea)
2.Poate crezi ca sunt nebun dar caut rame de nr de ceva timp,vreau ceva diferit,poate sti ceva
3.Semnele de pe spate pica,dar si gol.......
4.condensator pt statie ca rupe in 2 consumul. biggrin.gif

Fiecare isi poate spune parerea.Mi-am asumat riscul cand am pus masina pe forum. cool.gif cool.gif
all3ex_wly
QUOTE(ydaniel @ 30 Mar 2006, 20:42)
ce nu e bun filtru?cat ai dat p muzica?smile.gif)
*




de antifon era vorba

Mie imi place filtrul.Muzica m-a dus ceva,dar nu am luat tot o data.
cass=5.700.000(oferta)
boxe fata=1.500.000(oferta)
boxe spate=2.000.000
statie si sub=9.000.000
cable alim pt statie=1.200.000
Muttley
Zi-mi o treaba, 2x??W RMS are statia si cat au cablurile de alimentare in sectiune?
all3ex_wly
QUOTE(Muttley @ 30 Mar 2006, 21:48)
Zi-mi o treaba, 2x??W RMS are statia si cat au cablurile de alimentare in sectiune?
*





2*250
cablul nu stiu cred ca de 4 daca zic bine.CRED
dar este in izolatie diferita de restul cablelor.
kristalloz
sunt de acord cu baietii cand zic sa dai semnu nike jos... si aia cu GTi... in fine... ai dat enorm de mult pe muzica si asta pentru ca le-ai luat din magazin, partea buna in schimb fiind ca esti primul si poate unicul proprietar... numa' bine !
eXtenSion
Nu dati cu pietre in mine ca sunt aerian, prost si alea alea, dar covoarasele alea de cauciuc de unde le`ai luat ? Am incercat sa trimit PM, dar zice no such user.

Eu am covoare din`alea pe care scrie 1300,deci sunt duse, iar cele din magazin (sunt din Arad) sunt si mai inguste ca ale mele.

Vreau ceva care sa acopere si umflaturile de la pasajele rotilor si cv. Nu, nu am bani sa pun placi de Al..


Sugestii, poti sa cauti ceva inlocuitor pentru buzunarele usilor ca se imbina urat cu difuzoarele. -Parerea mea, normal-. De asemenea, cred ca ar arata bine niste semnalizari laterale albe..

Poate ma insel, dar AM IMPRESIA(poate nu e asa) ca grila de plastic de sub parbriz ti`e putin iesita in colt, in dreapta(la mine sigur e biggrin.gif).

madoxxt
Draguta ! Cit despre Nike si capace , nu uita ca e totusi a ta ....te gindesti ce iesea daca eram toti la fel...bafta!!
kristalloz
bine zice madoxxt.... e a ta pana la urma... oricum... eu o sa o mochetez pe a mea pe jos si pe urma mai vad eu ce pun... oricum renteaza sa mochetezi extension si iti acoperi tot... smile.gif dar trebuie sa fii un tip cu simtul raspunderii altfel nu te tine mocheta deloc... se deteriorizeaza rpd.. smile.gif
numa' bine ! smile.gif
pastrama
Ce dracu va place atata sa va faceti discoteca pe roti? Una e sa-ti bagi niste boxe misto ca sa "simti" muzica si alta e sa-ti bubuie creierii in masina.
In rest, masina e ca orice alta Dacie rosie bine intretinuta si ingrijita. Imi place ca nu ai neoane si alte prostii pe ea.
Si semnul ala de Renault ce cauta acolo? E masina undercover cumva?
LaurD
fara antena aplicata ( ornamentala ) .... parerea mea
eXtenSion
Asta e ideea, ca daca mochetez se va face cu noroi(eu mai umblu pe la pescuit ..) si se curata foarte greu.

Am scos o data mocheta, am spalat`o in vana cam de 4 ori cu ariel, dupa cu un detergent special pentru mochete si tot mai avea pietris in ea si ceva umbre mai inchise la culoare. Am si aspirat`o dupa..

Cum am spus, problemele apar la umflaturile alea de la pasajul rotilor, pentru ca acolo tin piciorul stang si pasagerul pe cel drept, iar covorasele de cauciuc nu ajung sa acopere si partile acelea. Asa ca si la o ploaie tot se face cu noroi.
all3ex_wly
QUOTE(kristalloz @ 31 Mar 2006, 16:41)
sunt de acord cu baietii cand zic sa dai semnu nike jos... si aia cu GTi... in fine... ai dat enorm de mult pe muzica si asta pentru ca le-ai luat din magazin, partea buna in schimb fiind ca esti primul si poate unicul proprietar... numa' bine !
*




Am dat semnele kos.GATA.Daca vreti poze o sa pun,doar daca vreti.Dar vreau sa imi spuneti si ce sa pun pe portbagaj.Si fara nimic scris acolo........Muzica imi place la nebunie si am luat totul din magazin.Nu este nimic de la pianaisti.
all3ex_wly
QUOTE(eXtenSion @ 31 Mar 2006, 20:46)
Nu dati cu pietre in mine ca sunt aerian, prost si alea alea, dar covoarasele alea de cauciuc de unde le`ai luat ? Am incercat sa trimit PM, dar zice no such user.

Eu am covoare din`alea pe care scrie 1300,deci sunt duse, iar cele din magazin (sunt din Arad) sunt si mai inguste ca ale mele.

Vreau ceva care sa acopere si umflaturile de la pasajele rotilor si cv. Nu, nu am bani sa pun placi de Al..
Sugestii, poti sa cauti ceva inlocuitor pentru buzunarele usilor ca se imbina urat cu difuzoarele. -Parerea mea, normal-. De asemenea, cred ca ar arata bine niste semnalizari laterale albe..

Poate ma insel, dar AM IMPRESIA(poate nu e asa) ca grila de plastic de sub parbriz ti`e putin iesita in colt, in dreapta(la mine sigur e biggrin.gif).
*




Presurile din cauciuc le am de la un prieten.Sun foarte mari si se incadreaza foarte bine .In dau un sfat presul din dreapta punel in stanga si cel din stanga in dreapta,astfel acoperi locul unde stai cu piciorul stang la volan si ramane mocheta fara pres sub pedale,ceea ce nu te deranjeaza.Am cautat semnalizari albe sa iau,macar sa vad cum vine dar nu am gasit,iar grila:) ce madru sunt.NU E RIDICATA NICAIERI.Oftica-te:P
all3ex_wly
QUOTE(pastrama_stelistu @ 1 Apr 2006, 00:54)
Ce dracu va place atata sa va faceti discoteca pe roti? Una e sa-ti bagi niste boxe misto ca sa "simti" muzica si alta e sa-ti bubuie creierii in masina.
In rest, masina e ca orice alta Dacie rosie bine intretinuta si ingrijita. Imi place ca nu ai neoane si alte prostii pe ea.
Si semnul ala de Renault ce cauta acolo? E masina undercover cumva?
*




Nu am pus atatea boxe ca sa fac discoteca,dar poate nu sti cum se aude chiar si fara sa dai muzica in blana,este bass-ul mult mai clar si se aude foarte bine:P:P:P:P
Cand am pus masina pe site am pus-o ca sa vad pareri idei sugestii dar nu sa o fac avion.Am renuntat la semne,dar toti spun da-le jos....bine,dar fratilor fara nimic acolo pe portbagaj se vede nashpa.O sa pun poza ssa vedeti.Ce se pune acolo???????/
Am vazut unul cu injection si cum masian este pe injectie merge nu??????
all3ex_wly
QUOTE(eXtenSion @ 1 Apr 2006, 10:18)
Asta e ideea, ca daca mochetez se va face cu noroi(eu mai umblu pe la pescuit ..) si se curata foarte greu.

Am scos o data mocheta, am spalat`o in vana cam de 4 ori cu ariel, dupa cu un detergent special pentru mochete si tot mai avea pietris in ea si ceva umbre mai inchise la culoare. Am si aspirat`o dupa..

Cum am spus, problemele apar la umflaturile alea de la pasajul rotilor, pentru ca acolo tin piciorul stang si pasagerul pe cel drept,  iar covorasele de cauciuc nu ajung sa acopere si partile acelea. Asa ca si la o ploaie tot se face cu noroi.
*




MUTA COVORASELE INTRE ELE SI O SA VEZI CA E MAI BINE>SA MA ANUNTI DACA ITI PLACE IDEA MEA:D
kristalloz
la muzica sunt de acord... si eu am statie si woofer s.a.m.d. ideea e ca nu tre sa dai in blana... chiar daca ai putere... e chestie de calitate... nu de discoteca pe roti... wink.gif

ahoi ...
all3ex_wly
QUOTE(kristalloz @ 3 Apr 2006, 18:53)
la muzica sunt de acord... si eu am statie si woofer s.a.m.d. ideea e ca nu tre sa dai in blana... chiar daca ai putere... e chestie de calitate... nu de discoteca pe roti... wink.gif

ahoi ...
*




Asta am spus si eu:NU DISCOTECA CI CALITATE SI CLARITATE,fara woofer sincer se aude bine dar sti si tu daca zici ca ai pe masina diferenta.Cine nu sti sa isi puna.
pastrama
QUOTE(all3ex_wly @ 2 Apr 2006, 22:14)
.Am renuntat la semne,dar toti spun da-le jos....bine,dar fratilor fara nimic acolo pe portbagaj se vede nashpa.O sa pun poza ssa vedeti.Ce se pune acolo???????/

*


Dacia 1310. Si atat.
all3ex_wly
QUOTE(pastrama_stelistu @ 3 Apr 2006, 19:14)
Dacia 1310. Si atat.
*




Azi i-am pus spoilerul ala sub bara si se vede bine cu el fara nimic pus pe portbagaj,cred ca asa va ramane inainte.OFFTOPIC,un pronostic steaua rapid.SI eu sunt stelist.Ti-ai schimbat parerea referitor la muzica?
pastrama
Referitor la muzica...daca nu faci discoteca imi place.
Despre meci...nu stiu scorul(nu conteaza), dar parerea mea e ca Rapidu n-are nici o sansa.
Pedro
all3x wly, spune-mi si mie te rog care este diferenta practica intre cu si fara amplificator . Intreb pentru ca si eu mi-am pus de curand un MP3 player si 4 boxe destul de puternice. MP3-ul este de 4x45 si boxele nu stiu cat au dar stiu ca le-am luat pe cele mai mari, chiar si cele rotunde de fata sunt de fapt tot de spate deci mari de 17' cred. Ideea este ca se aud superb si foarte tare , chiar la un moment dat ai jura ca am subwoofer desi n-am . Deci cat de practic este amplificatorul din moment ce chiar si asa fara stau sa zboare geamurile. Daca merita mi-as pune si eu dar intai sa ma dumiresc in ce consta diferenta.
argon
QUOTE(pastrama_stelistu @ 3 Apr 2006, 19:24)
dar parerea mea e ca Rapidu n-are nici o sansa.
*



radmasa.gif lasa ca va dezumflati voi joi...
vis-a-vis
Imi place decupajul buzunarului de pe portiera in dreptul difuzorului. wink.gif
Tii tu neaparat sa scrie ceva pe portbagaj? Masinile care se respecta, nu au nimic acolo.

Mi-am permis sa ma joc putin cu masina ta, sa te fac sa visezi tongue.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.