Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 4Tuning day
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Lexy
Ca orice impatimit de masini care se respecta am fost si eu sa vad frumusetile de acolo..si am facut o mica selectie ptr cei care nu au fost si poate nu o sa ajunga.

Mi-a placut tare mult ce am vazut acolo, masinile aratau belea de belea..cele mai tari mi s-au parut cele ale baietilor de la Insomina care si-au adus creme a la creme....Nu am mai vazut demult atatia cai putere la acelasi loc smile.gif Masini de la BMW,Infiniti(Insomnia California, Golf,Mazda,C5,Mercedes,Cadillac,Pejo',VW,Dacia,Tico,Logan si multe altele care-mi scapa acum...
Putin dezamagitor ca mi s-au parut relativ putine desi au intrat multe masini acolo comparabil cu suprafata ...ma asteptam sa fie si afara dar afara vax.
Nu am vazut show-ul cu burnouturi drifturi si alea alea din pacate sad.gif

Concluzie merita sa va duceti multe nu o sa le vedeti pe strada...cam 80% imi erau necunoscute..so check it out!

Lexy
rolleyes.gif
Radduu
RX-8 ul din poza a 2-a se poate vedea in fata facultatii de medicina mereu. Misto masini...ce sa zic...nu am ce mellow.gif
argon
dar nu e pacaleala?
argon
.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.